کد خبر 1087667
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
دستگیری نمایه

دو دختری که از دام هولناک متهم معروف به «ابلیس بدبو» گریخته اند، با مراجعه به پلیس آگاهی در حالی این شیطان هوسران را شناسایی کردند که راز انتشار «بوی بد» از اندام وی نیز فاش شد.

به گزارش مشرق، دو دختری که از دام هولناک متهم معروف به «ابلیس بدبو» گریخته اند، با مراجعه به پلیس آگاهی در حالی این شیطان هوسران را شناسایی کردند که راز انتشار «بوی بد» از اندام وی نیز فاش شد. ابعاد دیگری از این ماجرای وحشتناک در تحقیقات پلیس فاش شد. این متهم ۳۱ساله که «حسن. ت» نام دارد، پس از آن که با همکاری خانواده های قربانیان و نیروهای حراست متروی مشهد به چنگ نیروهای انتظامی افتاد، بلافاصله به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی منتقل شد و با صدور دستوری از سوی قاضی حسنعلی صبوری نسب (مستشار شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

او در حالی به آزار و اذیت هفت دختر جوان و نوجوان در لابه لای بوته های شمشاد و در نزدیکی ایستگاه های مترو اعتراف کرد که بررسی های مقدماتی حکایت از آن داشت که دختران دیگری نیز طعمه این جوان شیطان صفت شده اند.

بنابراین به دستور مقام قضایی تصویر بدون پوشش وی یکم تیرماه در روزنامه درج شد تا دیگر قربانیان وی به پلیس مراجعه کنند. این گونه بود که دو دختر شجاع مشهدی که موفق شده بودند از چنگ «ابلیس بدبو» بگریزند، به اداره جنایی پلیس آگاهی رفتند و این مرد هوسران را شناسایی کردند.

یکی از این دختران با بیان این که ۲۰سال دارد، درباره چگونگی ماجرا گفت: حدود ساعت ۸شب بود که طبق معمول در یکی از ایستگاه های مترو در بولوار وکیل آباد از قطار شهری پیاده شدم و به طرف منزل مان به راه افتادم اما هنوز از ایستگاه بیرون نیامده بودم که این جوان (اشاره به ابلیس بدبو) در حالی که تعدادی کپی از برگه های آزمایشگاهی و آرم پزشکی در دست داشت، با چشمانی گریان و بغض آلود مقابلم قرار گرفت و گفت: همسرم باردار و بیمار است.

او به خاطر شدت بیماری کنار بولوار افتاد و به تنهایی نتوانستم او را به بیمارستان برسانم! مردان نامحرم نمی توانند کمکم کنند، شما را به خدا به دادم برسید! زنم از دستم می رود! و ... این دختر جوان ادامه داد: آن قدر طبیعی نقش بازی می کرد و اشک می ریخت که هیچ گاه تصور نمی کردم او دروغ می گوید! با نگرانی و اضطراب به همراه او رفتم تا محل افتادن همسرش را نشانم بدهد ولی دیدم او درون بوته های شمشاد حاشیه بولوار رفت.

یک لحظه در جا ایستادم و با خودم فکر کردم چرا او همسرش را لای بوته ها برده است ...! او که اول گفت همسرش در حاشیه بولوار روی زمین افتاده است. دیگر به اصرارهایش مشکوک شدم و در همان مکان ایستادم، به او گفتم من داخل بوته ها نمی آیم، دروغ می گویی! ولی آن جوان که دست و پایش را گم کرده بود همچنان اصرار داشت که نزدیک تر بروم و همسرش را ببینم. با این حال زمانی که با من صحبت می کرد بوی زننده ای هم از دهانش خارج می شد که تقریبا حالت تهوع به من دست می داد.

خلاصه، به رفتارهایش مشکوک شده بودم و به همین دلیل از همان جا راهم را کج کردم و به آن طرف بولوار رفتم که مردم در حال تردد بودند! دیروز هم که تصویر او را در روزنامه دیدم به پلیس آگاهی آمدم تا او به سزای اعمالش برسد.

در همین حال، دختر جوان دیگری نیز که با خوش شانسی از چنگ «ابلیس بدبو» گریخته بود، درباره این ماجرا گفت: در یک شب سرد زمستانی زمانی که از پله های ایستگاه مترو بالا می آمدم، مرد جوانی که بوی بدی داشت، روبه رویم قرار گرفت و با التماس و خواهش ادعا کرد به داد همسر بیمار و باردارش برسم!

او چنان با نگرانی و عجله و پشت سر هم تقاضای کمک می کرد که فرصت تفکر را از من گرفت. دلم خیلی به حال همسرش سوخت و به قصد کمک برای رساندن آن زن خیالی به بیمارستان از ایستگاه بیرون آمدم اما هنوز آخرین پله را پشت سر نگذاشته بودم که مادرم با من تماس گرفت و پرسید: کجایی؟! گفتم: من همین الان از ایستگاه بیرون آمدم! مادرم گفت: من هم از مترو پیاده شدم و داخل ایستگاه هستم، چند لحظه صبر کن تا با هم برویم.

در این لحظه به آن مرد جوان گفتم: خوب شد مادرم هم آمد حالا دو نفری به همسرت کمک می کنیم! اما او که گویی با شنیدن این جمله نگران شده باشد، فریاد می زد: نه! خودت بیا! مادرت پیر است و تا برسد همسرم می میرد!!... دختر جوان افزود: هنوز او در حال فریاد زدن بود که دیدم مادرم از پله های ایستگاه بالا می آید، سریع به طرف مادرم رفتم و زمانی که من ماجرای زن باردار را برایش بازگو می کردم، به طرف آن جوان برگشتم که دیدم در حال فرار است.

مادرم مرا خیلی نصیحت کرد که از کجا به حرف های آن جوان اعتماد کردم؟! و ... حالا هم که تصویر او را در روزنامه دیدم و متوجه شدم با همین شگرد چه بلاهای وحشتناکی سر دخترانی مانند من آورده است، وجدانم اجازه نداد این موضوع را پنهان کنم. به همین دلیل به اداره جنایی آمدم تا شاید این حادثه نیز سر نخی برای کشف دیگر جرایم او باشد و امیدوارم دستگاه قضایی مانند دیگر پرونده های ناموسی، این ابلیس کثیف را هم به سزای اعمالش برساند.

 این جوان ۳۱ ساله که هنوز در پلیس آگاهی تحت بازجویی های فنی قرار دارد و آخر خرداد در ایستگاه متروی سیدرضی دستگیر شد، در اعترافات خود به پلیس گفت: تاکنون در حاشیه ایستگاه های سیدرضی، کوثر، دانش‌آموز، صیاد شیرازی و هفت تیر اقدام به آزار و اذیت دختران کرده است. وی در عین حال داشتن چاقو هنگام اذیت دختران را انکار کرد و گفت: من گلوی طعمه‌هایم را می فشردم و آن ها را درون بوته‌های شمشاد می انداختم!

از سوی دیگر بررسی ها درباره بوی تعفن اندام «ابلیس بدبو» نشان داد که او به خاطر سرگردانی در خیابان ها و پارک ها مدت زیادی است که استحمام نکرده و رنگ آب به خود ندیده است، به طوری که وقتی کفش هایش را در پلیس آگاهی از پاهایش بیرون کشید، هر کدام از حاضران به سویی گریختند! از سوی دیگر «ابلیس بدبو» اعتراف کرد: به مصرف زیاد مشروبات الکلی دست ساز آلوده ام و هر بار که به قصد به دام انداختن دختری جوان وارد مترو می شدم، ابتدا مشروب می‌نوشیدم و سپس به دنبال فریب دختران در نزدیکی ایستگاه های مترو کمین می‌کردم!

به گونه ای که مردم عادی هم از من فاصله می گرفتند. پس از تکمیل تحقیقات در پلیس آگاهی، محاکمه «ابلیس بدبو» در شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به ریاست قاضی اسماعیل شاکر و مستشاری قاضی صبوری نسب آغاز خواهد شد. در همین حال مقام قضایی از شهروندان و دختران جوان خواست در صورتی که طعمه این متهم شده اند برای شناسایی وی و اعلام شکایت به اداره جنایی پلیس آگاهی واقع در ابتدای منطقه رضاشهر مشهد مراجعه کنند.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 40
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 14
 • IR ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  16 53
  باز مرد شد شیطان صفت و فمنیسم های ..... شدند فرشته پاک گویا در آخرالزمان قبله هایشان زنانشان وزنان فرمانروایی خواهند ودر کار تجارت باشوهران شریک می شوند وبا پوشش های ..... ...می کننند
  • وطن پرست DE ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   4 10
   دقیقا. اگه راست می گن پوشش اون دخترانی که مثلا قربانی بودند رو منتشر کنند. از یک طرف پوشش زن ها بشدت تحریک امیز شده و سریالها و فیلمها سراسر از صحنه های جنسی هست از یک طرف امکان ازدواج نیست. خب مشخصه این وسط عده ای مریض می شن و این می شه نتیجه اش. اتفاقا بنظر من قربانی اصلی مرده هست. ببین چقدر بهش فشار اومده که همچین نقشه پیچیده ای کشیده.
  • IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   15 9
   ماذا فازا
  • IR ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   2 5
   این داستان مرد بدبو و زنان عورت نما
  • IR ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   10 1
   اشد مجازات برای این حیوان کثیف و امثالهم لازم الاجراست.
  • IR ۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   5 6
   17:26:اشد مجازات برای شما فمنیست های ……… با اون پوشش حیوانیتون لازم الاجراست
  • IR ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   0 2
   14:08:مازا نول ؟این حدیث از نشانه های آخرالزمان است بدبخت تواحتمال نولی برق نداری
  • IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   5 5
   17:26:اشدمجازات برای فمنیسم های حیوانی ساپورتی لازم الاجراست
  • IR ۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   6 3
   داداش من متوجه جوسازی های فمینیست ها هستم، ولی تو واقعا چرت و پرت گفتی! تند نرو...
  • به22:11 IR ۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   2 2
   من باتو که از منکر بیزاری نمی جویی حرفی ندارم درضمن من داداش تو نیستم فهمیدی!!!!!؟؟؟
  • به22:11 IR ۰۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   فعلا که تو داری تند میری تندنرو حدیثپیغمبررا چرت وپرت کردی!!!!!!؟
  • به 22:11 IR ۰۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   گویا مبینم هدایت راتابع هوس کرده ای درصورتی که باید تابع قرآن باشد وزمانی بیاید مومن در میانشان خوار شود واورا تندرو بدانند و افراد منافق وپست بی حجاب ومنکران گویا عزیز شوند
  • به 22:11 IR ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   متوجه جوسازی هستی خخخخخخخخخخخخ یا خودت را زیر دین قایم کردی برای کمک به آن ها!!!!جدیدا یادگرفتین زیر نقاب من خودم هستم قایم شید!!!!شما منافقید!!!!متوجه شدی!!!!کندرو …… خخخ
  • به 22:11 IR ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   ازنظر امثال تو خداهم تند رو است !!!!!شیطان چندین هزار سال عبادتش کرد عبادتی که کسی تا به امروز نتوانسته ولی خدا به خاطر یک سجده نکردن ازدرگاهش راندش!!!!به خدابگو تند نرو …………
  • به 22:11 IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   حضرت علی (سلام الله علیه) نیز می فرمایند: "در آخرالزمان، زنان به خاطر حرص به دنیا، در کسب و کار همسران خود شرکت می نمایند". شاید این روایت اشاره به آن داشته باشد که زنان در بازی ثروت اندوزی سرمایه داران، بی توجه به این لطف الهی که آنان را از وظیفه تأمین مایحتاج و مخارج زندگی فارغ کرده است، دوشادوش مردان از صبح تا شام را در شرکتها و کارخانجات سپری می کنند و فرزندان و خانواده خویش را از نعمت تربیت و عاطفه ورزی محروم می نمایند .
  • IR ۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   زنها را می بینی که با زنها آمیزش می کنند و زنها لخت و عور می باشند و زینت هایشان را آشکار می کنند و از دین بیرون می روند و به فتنه ها می گرایند و به سوی شهوت ها و لذت ها می شتابند، محرمات الهی را حلال و در جهنم جاودان هستند. هنگامی زنان را می بینی که با خشونت با همسرانشان رفتار کنند و آنچه او نمی خواهد انجام دهند و...".
  • به 22:11 IR ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   توهم واقعا دری وری گفتی! تو یک منافقی!که خودت را درقالب دین قایم کردی!
  • به 22:11 IR ۰۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   نمیخواد جوسازی کنی بگی من باغیرتم!برو پوشش زنان ودخترانت درست کن
  • به 22:11 IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 0
   معلومه کی داره جوسازی می کند!فقط مرد مقصر است!!زنان هرجور دلشان بخواد لباس بپوشن!جوسازی به نفع فمنیست ها نکن!ادای روشنفکرها یا روشنفکرای دینی هم درنیار
 • IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  19 1
  هرکس به زن وناموس مردم نظر بدی داشته باشد از شیطان هم بدتر است
  • IR ۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   8 7
   ناموسی که خودش دنبال نظرات بد باشد چه؟ کسی که آرایش می کند و بی حجاب و با لباس بدن نما می آید بیرون تا همین نگاهها را جذب کند؟
  • سارا IR ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   4 6
   زنی هم که با سروضع … میا بیرون ساپورت و… ازشیطان هم بدتر ودست شیطونو بسته
 • IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  10 6
  وقتی زنان و دختران حیا را کنار بگذارند و فاسد شوند باید منتظر بروز تمامی انحرافات و جنایات در کل کره زمین بود مثل همین اوضاعی که الان در جهان وجود داره و بدتر هم خواهد شد این مسائل علمی و تحقیقی هست
 • IR ۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  1 2
  جناب مشرق این خاک برسر مثل "راسوی بدبو"این جانور وقتی بخواد دشمنش فراری بده از خود بوی بدی پخش می کنه..
  • IR ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   4 4
   جناب اون دختران گل به سر با اون ساپورتش دشمنانش را جذب خواهند کرد
 • افسانه IR ۱۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  6 2
  این مرد بایداعدام شود
  • سارا IR ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   5 7
   شما دخترهای ساپورتی پوش باید نابود شوید
 • IR ۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  11 2
  از خودم بدم اومد که هم جنس این اشغال هستم زود تیکه پارش کنید اشغال رو
  • فرشته IR ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   6 3
   من هم از جنس خودم بدم میاد که بااون ساپورت ومانتو جلوباز تیکه پاره کنید این دختران کثیف را
 • IR ۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  2 2
  چرا وضعیت خراسان رضوی بخصوص شهر مشهد ازنظر جنایتهای جنسی وتجاوزات .چندین برابر شهرهای دیگس. وجدانا توجه کنید
  • مشهدی IR ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   0 2
   چون حجاب درش نابود شده وساپورت پوش بیداد می کند
  • IR ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
   1 1
   شهر مهاجر پذیر. برادران پاکستانی افغانی عراقی و.....
 • IR ۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
  2 2
  اینکه عده ای از دختران بد حجاب یا ساپورت پوش هستند بله درسته اما دلیل نمیشه هر نامرد اشغالی به دختر مردم تعرض کنه منم یک پسر هستم و دختران بدحجاب دیدم اما هیچ وقت زبانم لال در فکر تعرض به ناموس مردم نبودم و اینکه بدحجابی تاثیرات منفی خودش رو داره منکر نیستیم
  • IR ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   0 0
   امثال تو ..... باید در شرایط خلوت قرار بگیری تو از اونایی که اب نیست وگرنه شناگر ماهری هستی دوما این آیه قرآن است اگر میخواهید مورد آزار قرارنگیرند ای پیغمبر بزنان بگو خودرا بپوشانند تو از خدا بهتر میدانی ؟
  • IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   0 0
   ای پیامبر! به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو: «جلبابها [= روسری‌های بلند] خود را بر خویش فروافکنند، این کار برای اینکه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند
  • IR ۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   0 0
   سبب نزول آیه چنین بوده که زنان مؤمنه را عادت بر این قرار گرفته بود که در اوقات نماز به طرف مسجد مى رفتند و با رسول خدا‌ صلی الله علیه و آله به جماعت نماز می‌گذاردند و نیز در اوقات شب نماز مغرب و عشاء را نیز به جماعت مى گذاردند. جوانان که این موضوع را فهمیده بودند، سر راه زنان مى ایستادند و متعرض آن‌ها شده و موجبات اذیت و آزار آن‌ها را فراهم می‌ساختند سپس این آیه نازل گردید.[۱]
  • IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   0 0
   پس اگر مورد آزار قرار گرفتند خود مقصراند از ماست که برماست فهمیدی از منکر دفاع نکن
 • IR ۰۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
  0 0
  22:11:اگه من تند میرم تو فوق فوقققق تند میری!!!حدیث هارا چرت وپرت گفتی!!!برو قشنگ مطالعه کن بعد بیا اظهار فضل کن
 • به 22:11 IR ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
  0 0
  من هم متوجه جوسازی های … مثل تو که در احادیث آمده عده ای در آخرالزمان اسلام را چنان ظرف واژگون می کنند و احکامش را تابع هواهوس و خودرا مذهبی مرطوب مینامنند و درحالی که از همه کس به اسلام دورترند و شریرند
 • به 22:11 IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
  3 2
  قربانی اصلی مرده است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس