انتشارات آستان قدس رضوی - آرم به نشر

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت رضا(ع) ۵ عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی توسط این انتشارات منتشر می شود.

به گزارش مشرق، مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت رضا(ع) ۵ عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی توسط این انتشارات منتشر می شود.

حسین سعیدی افزود: جلد دوم رمان آبی ها از سعید تشکری، چهل جلوه حضور از روح ا... شفیعیان، زیست نامه مادر امام رضا(ع) از ناهید طیبی، این لحظه ها را دوست دارم از مریم زرنشان، سلام امام رضاجان از مسلم ناصری این ۵ عنوان کتاب جدید را شامل می شوند.

وی ادامه داد: از این ۵ عنوان، سه عنوان ویژه گروه سنی بزرگسال و دو عنوان در قالب کتاب های پروانه ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است.

سعیدی همچنین گفت: در این ایام دو عنوان کتاب رضوی شامل جلد اول رمان آبی ها از سعید تشکری و کتاب امام رضا(ع) و کرامت انسانی از استاد محمدحکیمی تجدید چاپ می شوند.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با بیان اینکه تاکنون در این مجموعه ۱۳۴ عنوان کتاب با موضوع امام رضا(ع) ویژه دو گروه سنی کودک و بزرگسال تولید شده است، افزود: از این تعداد یکصد عنوان ویژه گروه سنی بزرگسال و ۳۴ عنوان ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است.

سعیدی خاطرنشان کرد: از مهم ترین این آثار در بخش بزرگسال می توان به رمان عاشقانه دعبل و زلفا به قلم مظفرسالاری، مجموعه ۸ جلدی آهوانه ها به قلم سیدمحمدسادات اخوی، در سال های دور به قلم حسن احمدی، "درجستوی خورشید" و "امام رضا(ع) و زندگی" به قلم مهدی غلامعلی، موقف ، اوسنه ی گوهرشاد و آبی ها از سعید تشکری اشاره کرد.

وی ادامه داد: در بخش کتاب های پروانه (کودک و نوجوان) با موضوع رضوی نیز می توان از کتاب های بیدارم کن و رازآن بوی شگفت از فریباکلهر، اعترافات غلامان از حمیدرضاشاه آبادی، ماه غریب من ، مرغابی های مهمان، رضاجان خوش آمدی از مجید ملامحمدی، نشانه ها از ابراهیم حسن بیگی، یاس نجمه از حمید هنرجو نام برد.

سعیدی همچنین از تولید کتاب های رضوی بصورت مشارکتی با مجموعه های دیگر یاد کرد و گفت: معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی، موسسه آفرینش های هنری و سازمان کتابخانه ها از جمله این مجموعه ها هستند.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در پایان خاطرنشان کرد: دو اثر لالالالا کبوتر بال داره از آقای علی‌محمد مودب و "گزیده عیون اخبار الرضا(ع)" از دکتر محمدهادی زاهدی از دیگرکتاب های حوزه رضوی این انتشارات هستند که در مراحل پایانی آماده سازی می باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس