کتاب زندگی باید قرآنی باشد - نشر شهید کاظمی - کراپ‌شده

در این کتاب تلاش شده است که نگاهی راهبردی و کلان به بیانات ایشان شود و خط مشی زندگی فردی و اجتماعی انسان ترسیم شود.

به گزارش مشرق، کتاب "زندگی باید قرآنی با شد" رهیافتی است به بیانات رهبر معظم انقلاب در موضوع زندگی قرآن که توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

دستیابی به تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی برای ظهور امام زمان ارواحنا فدا، از مهمترین وظایف جوان انقلابی امروز است. تنها راه رسیدن به این هدف عالی، شناخت نقشه راه و عمل به آن است. رهبر معظم انقلاب به عنوان سکان دار کشتی انقلاب، نقش قرآن را در رسیدن به این مهم به خوبی ترسیم می کند.

در این کتاب تلاش شده است که نگاهی راهبردی و کلان به بیانات ایشان شود و خط مشی زندگی فردی و اجتماعی انسان ترسیم شود.

"زندگی باید قرآنی با شد" در هفت فصل تدوین شده است. در فصل اول به ویژگی‌ها و کارکرد قرآن پرداخته شده. در فصل دوم اهداف فعالیتهای قرآنی و قرائت از قرآن مورد بررسی قرار گرفته. در فصل سوم مراحل دست یابی به جامعه اسلامی و ایجاد تمدن اسلامی از منظر رهبر معظم انقلاب آورده شده. فصل چهارم به ثمرات تشکیل حکومت قرآنی پرداخته. در فصل پنجم راههای گسترش حاکمیت قرآن مورد بحث قرار گرفته. فصل ششم به اقدامات دشمنان اسلام دربرابر گسترش اسلام اشاره می کند و فصل آخر وظایف نهادهای مختلف در قبال قرآن کریم را گوش زد می کند.

"زندگی باید قرآنی با شد"، بستری است برای رسیدن به زندگی طراز و قرآنی، و نقشه راهی است برای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه سازی برای ظهور امام زمان ارواحنا فداه.

گزیده متن

عزیزان من! ما احتیاج داریم به قرآن
این قرآن نیاز امروز ما است؛ نه فقط ملت ما، جامعه ی اسلامی بلکه جامعه ی بشری، امروز واقع به قرآن نیاز دارند.
بیانات رهبر معظ انقلاب در محفل انس با قرآن کریم ۱۶ اردیبهشت ۹۸

"زندگی باید قرآنی با شد"، زندگی  قرآنی در نگاه رهبر معظم انقلاب به کوشش محمود زارعی در قطع رقعی و ۱۷۴ صفحه توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه این اثر می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی  nashreshahidkazemi.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس