کد خبر 1081633
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
سیاهان سریال

سریال‌های «سفید پوستان عزیز» و «زمانی که آن‌ها ما را می‌بینند» در روزهای مرتبط با وضعیت اجتماعی آمریکایی‌ها و با توجه به اعتراضات سراسری در این کشور، افزایش بازدید زیادی داشته است.

به گزارش مشرق، گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که مخاطبان دو سریال تلویزیونی «سفید پوستان عزیز» و «زمانی که آن‌ها ما را می‌بینند» افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش ایندی‌وایر، سریال‌های «سفید پوستان عزیز» و «زمانی که آن‌ها ما را می‌بینند» در روزهای مرتبط با وضعیت اجتماعی آمریکایی‌ها و با توجه به اعتراضات سراسری در این کشور، افزایش بازدید زیادی داشته است.

گزارش‌هایی از یک شرکت آماری نشان می‌دهد که میزان تقاضا در آمریکا برای سریال «سفید پوستان عزیز» در طی هفته گذشته ۳۲۹ درصد افزایش داشته است. این در حالی است که سریال «زمانی که آن‌ها را ما را می بینند» در مقایسه با آمار بازدید هفته گذشته خود افزایش ۱۴۷ درصدی را تجربه کرده است.

این شرکت میزان در خواست این دو سریال را که هر دو در نتفلیکس قابل دسترسی هستند، از ۲۷ می‌تا دوم ماه ژوئن بررسی کرده است. سومین فصل از سریال «سفید پوستان عزیز» و سریال «وقتی آن‌ها مارا می بینند» به کارگردانی اوا دوورنی در میانه سال ۲۰۱۹ منتشر شدند.

بیشتر بخوانید:

ده نمکی با دادستان بازمی‌گردد

این شرکت آماری، افزایش میزان علاقه در هر دو سریال را مرتبط با اعتراضات سراسری ضد نژادپرستی در آمریکا می‌داند که در پی کشته شدن جورج فلوید یک سیاه پوست غیر مسلح به دست پلیس آمریکا اتفاق افتاده است.

با وجود آنکه آمارها روندی به شدت صعودی را در میزان بازدید نشان می‌دهند، اما هنوز مشخص نیست که میزان دقیق مخاطبان این برنامه‌ها چقدر است. این شرکت می‌گوید با توجه به آنکه نتفلیکس معمولا آمار و ارقام میزان بازدید محتواهای خود را اعلام نمی‌کند، به سراغ بررسی دیگر میزان‌ها مثل تعداد بارگذاری‌ها و رسانه‌های اجتماعی پرداخته اند.

اگرچه میزان مخاطبان این سریال‌ها جای تعجب ندارد چرا که کیفیت بالایی را نیز ارائه داده اند. هر سه فصل سریال «سفید پوستان عزیز و همچنین «زمانی که آن‌ها ما را می بینند» در زمان اولین انتظار توجه‌ زیادی را به خود جلب کرده اند و از سوی منتقدان تمجید شدند.

منبع: روزنامه بانی فیلم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس