پیام یک ایجنت به کاپیتان پرسپولیس: لب تَر کنی لژیونر می‌شوی!

یکی از ایجنت‌های سرشناس ایرانی که بیشتر در اروپا و با باشگاه‌های خارجی همکاری می‌کند، به احمد نوراللهی یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس اعلام کرده اگر تمایل دارد، در همین فصل جاری می‌تواند لژیونر شود.

به گزارش مشرق، با اینکه لیگ ایران هنوز شرایط خوبی ندارد و آینده رقابت‌ها مشخص نیست، اما موقعیتی فراهم شده تا باشگاه‌ها برای نقل و انتقالات تابستانی از حالا برنامه‌ریزی کنند. همه می‌دانند بین دو فصل نوزدهم و بیستم، زمان اندکی برای نقل و انتقالات است و از این رو، باشگاه‌ها آستین‌ها را بالا زده‌اند تا شاید بهترین بازیکنان را برای فصل آینده خود جذب کنند.

در این میان باشگاه پرسپولیس شرایط پیچیده‌تری دارد زیرا گفته می‌شود تعدادی از بازیکنان این تیم قصد جدایی دارند؛ از جمله علیرضا بیرانوند که این هفته تکلیفش مشخص می‌شود و محمد نادری که قراردادش با باشگاه به اتمام رسیده و به زودی باید به بلژیک باز گردد. چند بازیکن دیگر مثل مهدی ترابی، علی علیپور، شجاع خلیل زاده و... هم اعلام کرده‌اند که اگر شرایط مالی‌شان همین‌طور باقی بماند، در پرسپولیس نمی‌مانند. با این حال موضوع جالبی شنیدیم مبنی بر اینکه یکی از بازیکنان مهم این تیم پیشنهاد جالب و بین‌المللی دریافت کرده است.
بیشتر بخوانید:
گویا یکی از ایجنت‌های سرشناس ایرانی که بیشتر در اروپا و با باشگاه‌های خارجی همکاری می‌کند، به احمد نوراللهی یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس اعلام کرده اگر تمایل دارد، در همین فصل جاری می‌تواند لژیونر شود. برای این کار فقط کافی است یک بله بگوید تا راهی قاره سبز شود و فوتبال را آنجا ادامه بدهد.

به نوراللهی اعلام کرده‌اند که حاضر هستند تا روی پروژه لژیونر شدن این بازیکن کار کنند و کاپیتان سرخ‌ها را به اروپا ببرند، البته نوراللهی پاسخ دقیقی به این پیشنهاد نداده، چون می‌داند اگر در این تیم بماند، در فصل آینده به صورت کامل کاپیتان تیم خواهد بود زیرا سیدجلال حسینی احتمالاً بازی‌های کمتری در ترکیب تیم انجام می‌دهد و از سوی دیگر امید عالیشاه هم مثل همین فصل، نمی‌تواند شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشد. از این رو نوراللهی بالاترین شانس برای حضور تمام وقت به عنوان کاپیتان را برای خود قائل است، اما پیشنهادات خارجی بر مبنای دلار برای بازیکنان فوتبال ایران اهمیت زیادی دارد و ممکن است هر بازیکنی را هوایی کند. به هر حال شنیده‌های ما حاکی از آن دارد که این ایجنت سرشناس فوتبال ایران، نزدیک به نوراللهی شده و تنها در صورتی که از کاپیتان سرخ‌ها پاسخ مثبت بگیرد، می‌تواند به سرعت کارهای ابتدایی را انجام داده و نوراللهی را لژیونر کند. با توجه به این اتفاقات حاشیه‌ای که اطراف پرسپولیس رخ می‌دهد، راحت‌تر می‌توان درک کرد که مدیران باشگاه پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی برای حفظ همه بازیکنان در فصل آینده، چه کار سختی دارند.
منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس