قرارداد ویلموتوس از اول هم «بو»دار بود/ دلال‌ها در هر لباسی هستند

کارشناس فوتبال کشور گفت: از ابتدا هم مشخص بود قراردادی که با ویلموتس منعقد شده «بو» دار است و مسائلی در پشت پرده قرار دارد.

به گزارش مشرق، مسعود اقبالی اظهار داشت: از شنیدن خبر دست داشتن مرکز فرهنگی ایران و هلند در انتخاب ویلموتس برای تیم ملی تعجب کردم و از خودم سئوال کردم واقعاً چرا باید چنین مرکزی بدون ارتباط با ورزش و فوتبال در چنین تصمیم بزرگی که سرنوشت و تاریخ یک ملت را رقم می زند تاثیر گذار باشد.

وی افزود: ما در کشور خودمان کم دلال در پوشش‌های مختلف نداریم که مربیان کوچک و بزرگ را جابجا کنند و این دلال ها در هر لباس و سمتی هستند.

بیشتر بخوانید:

به دنبال نقش «ب.ز» در فوتبال ایران/ «بوروس»، معتمد تاج یا حامی کی‌روش و ویلموتس؟

کارشناس فوتبال اضافه کرد: آقای تاج می‌گوید مرکز فرهنگی ایران و هلند این مربی و یکی دو مربی دیگر را پیشنهاد داد. این مرکز چه حقی دارد در فوتبال مشاوره و پیشنهاد دهد؟ و چرا وزیر باید این پیشنهاد را به فدراسیون منتقل کند؟ رییس سابق فدراسیون می‌گوید وزیر به ما پیشنهاد داد. کدام پیشنهاد آقای تاج؟ همه چیز در این فوتبال از بالا به پایین دیکته می‌شود. دیکته می‌کنند و اسم آن را می‌گذارند پیشنهاد و توصیه. تا حالا نمی‌گفتند ویلموتس پیشنهاد و توصیه چه کسانی هست و حالا که کار به اینجا رسیده کم کم پشت پرده ها فاش می‌شود.

اقبالی تصریح کرد: یک روز مسئولان پیشین فدراسیون در خصوص قرارداد کی‌روش به اشتباه خود اعتراف کردند و انتظار می‌رفت این اشتباه تکرار نشود. اما در نحوه قرارداد بستن با ویلموتس که مربی به مراتب با کیفیتی پایین تر از کی‌روش بود این اشتباه با شدت بیشتری تکرار شد تا مشخص شود از این اشتباهات درس گرفته نمی‌شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس