کد خبر 1073977
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
سعید آذری نکونام

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه شرایط اهواز تا شروع لیگ برتر بهتر می‌شود و قابلیت میزبانی در مسابقات را خواهد داشت، گفت: نمی‌دانم بازی اول ما با استقلال است یا ماشین سازی.

به گزارش مشرق، سعید آذری درباره تصمیم ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر آغاز تمرینات از هفته آینده و شروع لیگ برتر از ۲۲ خرداد گفت: بحث ما همان بحث اول است که مطرح کردیم. هرکسی که تصمیم سازی می کند، باید مسئولیتش را قبول کند. مسئولان ستاد کرونا حتماً آمار دقیقی از شرایط و وضعیت کرونا دارند و پیش بینی هایی انجام داده‌اند. شروع مسابقات لیگ مسئولیت سنگینی است که باید آن را قبول کنند.

نمی دانم با استقلال بازی می‌کنیم یا ماشین سازی
وی در پاسخ به این سئوال که آیا ۲۲ خرداد بازی معوقه فولاد با استقلال برگزار می شود یا دیدار ماشین سازی؟ تاکید کرد: هنوز نمی دانیم. اگر لیگ بخواهد طبق روال برگزار شود باید با ماشین سازی بازی کنیم.

وضعیت تهران هم قرمز است
مدیرعامل باشگاه فولاد همچنین در واکنش به قرمز بودن وضعیت استان خوزستان به خاطر کرونا و ابهام در میزبانی فولاد یادآور شد: شاید الان وضعیت قرمز باشد ولی با درایت مسئولان استان احتمالاً شرایط تا شروع لیگ بهتر شود. در حال حاضر شرایط دیگر شهرها مثل تهران هم قرمز است با این تفاوت که کنترل این وضعیت در اهواز راحت تر است. اگر قرار است مسابقات خارج از اهواز برگزار شود، بازی های تهران هم باید خارج از این شهر باشد.

بیشتر بخوانید:

اهواز تا زمان دیدار با استقلال به شرایط عادی بازمی‌گردد

بازی در ورزشگاه خانگی بدون تماشاگر هم کمک می‌کند
«اگر بازی ها بدون تماشاگر باشد چه تفاوتی می کند که بازی تیم ها در کدام شهر برگزار شود؟» آذری در پاسخ به این سئوال گفت: آرزوی قلبی من این است که بازی هر تیم در شهر خودش برگزار شود. به هر حال احساسی که یک تیم در ورزشگاه خودش دارد، احساس بهتری است و از لحاظ روانی اثرگذار است. درست مثل این است که هر فردی در خانه خودش راحت تر از خانه همسایه اش است. این حس مالکیت می تواند به تیم ها کمک کند.

بازگشت پاتوسی و پریرا در اولین فرصت
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر زمان بازگشت لوسیانو پریرا و آیاندا پاتوسی بازیکنان خارجی فولاد اظهار کرد: این بازیکنان در اولین فرصت به اهواز می آیند و از هفته بعد در تمرینات حاضر می شوند.

امضای تفاهمنامه با فوتبال محلات اهواز
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه صحبت هایش درباره امضای تفاهمنامه با فوتبال محلات اهواز تاکید کرد: خوزستان یکی از استان هایی که استعدادهای ناب فوتبالی اش در محلات رشد می کنند. یک روز در مراسم اهدای جوایز فوتبال محلات اهواز حاضر شده بودم که دیدم ساختار خیلی خوبی برای کشف استعدادها دارد. تفاهمنامه ای را در سه فاز با این بخش امضا کرده ایم.

فولاد دنبال الماس‌های تراش‌نخورده اهواز است
آذری ادامه داد: در فاز اول که شامل استعدادیابی است، فولاد به ورزش محلات در زمینه تهیه سخت افزار، توسعه زمین ها و تهیه کالای ورزشی کمک می کند. ۸۰ درصد فوتبال محلات اهواز در زمین خاکی ها و بخشی از آن هم در زمین چمن مصنوعی است. الماس های تراش نخورده ای از فوتبال و استعدادها در این زمین ها وجود دارند که می توانند آینده فولاد و فوتبال ایران را شکل بدهند.

احتمال توافق با هر دو بازیکن برزیلی
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره وضعیت مطالبات بازیکنان برزیلی و سابق این باشگاه گفت: مهلت یکی از این بازیکنان فردا تمام می شود و یک نفر هم هفته آینده. با یکی از این بازیکنان برای پرداخت نحوه مطالباتش توافق می کنیم ولی هنوز مشخص نیست که برای بازیکن دیگر به دادگاه CAS شکایت کنیم. این احتمال هست که با بازیکن دوم هم توافق کنیم. اگر به این نتیجه برسیم که شکایت به دادگاه CAS بدون نفع باشد و بدون نتیجه بماند، از این کار صرفنظر می کنیم.

فیلم پرداخت پول در صرافی محکمه پسند نیست
آذری در پایان در پاسخ به این سئوال که مگر فیلم پرداختی به یکی از این بازیکنان در صرافی را در اختیار ندارید؟ تاکید کرد: این فیلم را داشتیم ولی باید بیشتر بررسی کنیم و ببینیم کدام یک از مدارک بیشتر محکمه پسند است. شاید دادگاه CAS این فیلم را قبول نداشته باشد. این ماجرا مثل این است که شما به یک نفر پول بدهی ولی آن طرف بعداً زیر بار نرود که چنین پولی گرفته است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس