کد خبر 1069383
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از اتمام دوره احتیاط سربازان گروه پزشکی و پیراپزشکی و ترخیص آنها در 20 اردیبهشت خبر داد.

به گزارش مشرق، ناخدا "غلام رضا رحیمی پور" با اعلام خبر فوق اظهارداشت: با شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط بحرانی و نیاز جامعه به تخصص سربازان رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی،جمعی از این عزیزان پس از اتمام دوره ضرورت خدمت وظیفه عمومی برای کمک به کادر درمان در سراسر کشورهمچنان تحت عنوان دوره احتیاط خدمت سربازی در مراکز بهداشتی مشغول به خدمت وجانفشانی به همنوعان خود بوده اند که الحمدلله با کنترل ویروس کرونا درسطح نیروهای  مسلح،دوره احتیاط این دسته از سربازان در تاریخ بیستم اردیبهشت  به اتمام می رسد.

بیشتر بخوانید:

معافیت سربازی برای خانواده جان‌باختگان سانحه هواپیمای اوکراینی

وی بیان داشت:تمام کارکنان وظیفه که دوره احتیاط خدمت سربازی را سپری می کنند باید تا تاریخ 99/2/20 ترخیص شوند و نیازی نیست که  مدت سه ماه دوره احتیاط را در رده های نیروهای مسلح به طورکامل سپری کنند و در تاریخ مذکور از خدمت ترخیص می شوند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:حقوق و مزایای این دسته از سربازان در دوره احتیاط معادل حقوق کادر پایور و براساس درجه از میانگین بیست و پنج  تا چهل و پنج میلیون ریال در نظر گرفته شده است و به حساب آنان واریز می شود.

وی افزود:غربالگری سربازان در مراکز آموزش نیروهای مسلح به طور کامل انجام می شود و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراحل تخصصی تشخیص انجام می دهند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس