کد خبر 1068452
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
زیدان

فابیو کاناوارو، مدافع سابق تیم ملی ایتالیا در مورد درگیری فینال جام جهانی 2006 صحبت کرد.

به گزارش مشرق، در حالیکه زمان زیادی تا آغاز ضربات پنالتی فینال جام جهانی 2006 نمانده بود، زین الدین زیدان با ضربه سر به سینه مارکو ماتراتزی زد و به عقیده بسیاری این حرکت عجیب زیزو سرنوشت تیم قهرمان را تغییر داد. در هفته های اخیر در مورد این صحنه عجیب در تاریخ فوتبال بارها بحث شده، ماتراتزی از خود دفاع کرده و ویلی سانیول، مدافع تیم ملی فرانسه نیز مدعی شد تا دو سال به همین دلیل با زیدان قهر بوده است.

حالا نیز فابیو کاناوارو در مورد آن صحنه صحبت کرده و مدعی شد ماتراتزی کارش را انجام داده است. جام جهانی 2006 در نهایت توسط همین بازیکن بالای سر رفت و باعث شد او آخرین مدافعی لقب گیرد که فاتح توپ طلا شده است.

فابیو کاناوارو گفت: "اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم باید بگویم در ان لحظات فقط سر و صدا می شنیدم. من سرم را چرخاندم و متوجه شدم ماتراتزی روی زمین افتاده است. من صدای ماتراتزی را شنیدم که می گفت زیدان با ضربه سر به من زده است. آیا ضربه ای که زیدان به ماتراتزی زد درد داشت؟ به نظر من بیشتر از درد بود، اما ماتراتزی وظیفه اش را انجام داده و خودش را به زمین انداخت. خداحافظ و ممنون، اما زیدان ضربه سر خوبی به ماتراتزی زد.

احتمال هدایت ناپولی؟ آنها در حال حاضر سرمربی خوبی روی نیمکت دارند. اما چه کسی وجود دارد که نخواهد سرمربی ناپولی شود؟ اکنون آنچه من را مشتاق کرده که این است که ماجراجویی هایم را ادامه داده و برای اتفاقات پیش رو آماده باشم."

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس