کد خبر 1068319
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲
ترامپ نمایه

این قسمت از برنامه «شیشه دارو» به رکورد مسمومیت در آمریکا با استفاده از راهکار ترامپ برای مقابله با کرونا می پردازد.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی هیسپان تی وی، این قسمت از برنامه «شیشه دارو» (El Frasco, medios sin cura) که از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش می شود به رکورد مسمومیت در آمریکا با استفاده از راهکار ترامپ برای مقابله با کرونا می پردازد.

برنامه «شیشه دارو» با زبان طنز به مسائل جدی سیاسی و بین المللی می پردازد و رسانه ها را با این چالش که درمانی برای مسائل پیرامون خود ندارند، روبرو می کند ضمن آنکه تناقضات آنها را در خروج از بی طرفی و صداقت رسانه ای آشکار می سازد.

ببینید:

فیلم/ واکنش‌های جهانی به نسخه مضحک ترامپ

فیلم/ ترامپ قهر کرد!

برنامه «شیشه دارو» در این قسمت نشان می دهد که در بحبوحه بحران ویروس کرونا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای درمان کرونا از بسیاری مردم  خواست به وسیله تزریق و نوشیدن مواد ضد عفونی کننده و شوینده و یا نور خورشید و اشعه ماوراءبنفش با ویروس کرونا مقابله کنند و حالا تعداد مسمومیت ها ناشی از این اقدام افزایش یافته است.

با وجود این واقعیت که برخی از روزنامه نگاران اظهارات ترامپ را عجیب دانستند بیش از ۱۰۰ مورد مسمومیت در آمریکا به دنبال پیروی از توصیه های وی وجود داشت.

در همین حال در برزیل پس از اختلاف‌نظرها شدید در دولت بر سر شیوه مقابله با بحران شیوع کرونا به استعفای وزیر بهداشت منجر شد. رئیس جمهوری برزیل و وزیر بهداشت بر سر میزان خطر کرونا و ضرورت اجرای اقدام‌های پیشگیرانه اختلاف داشتند.

برنامه «شیشه دارو» به تهیه کنندگی خاویر اسلیمان و با اجرای ماریانو سلمان یکشنبه ها ۵:۳۰ روی آنتن هیسپان تی وی می رود. تکرار این برنامه ۱۴ همان روز و ۱:۳۰ بامداد دوشنبه به تناسب ساعات تفاوت در کشورهای اسپانیایی زبان خواهد بود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس