کد خبر 1066766
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
قاسم-سلیمانی.jpg

کتاب «رفیق خوشبخت ما» شامل خاطرات سردار سلیمانی از دوران دفاع مقدس توسط انتشارات سبط اکبر منتشر می‌شود.

به گزارش مشرق، کتاب «رفیق خوشبخت ما» شامل خاطرات سردار سلیمانی از دوران دفاع مقدس توسط انتشارات سبط اکبر منتشر می‌شود.

غلامحسین قاسمی، مدیرمسوول انتشارات سبط اکبر به مهر گفت: کتاب «رفیق خوشبخت ما» نوشته اسدالله و محمد محمدی‌نیا پس از پایان ماه مبارک رمضان توسط این انتشارات در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. این کتاب به خاطرات شهید حاج قاسم سلیمانی در دوران هشت سال دفاع مقدس می‌پردازد. همچنین روایت‌هایی از مدافعان حرم در وصف شهید سپهبد سلیمانی به کتاب اضافه شده است.

قاسمی ادامه داد: «کتاب رفیق خوشبخت ما» دارای فصل‌های مختلفی است که به خاطرات سردار سلیمانی از دوران دفاع مقدس، سخنان مقام معظم رهبری و خاطرات ایشان با این شهید بزرگوار و… می‌پردازد. عکس‌هایی از دوران کودکی تا زمان قبل از شهادت قاسم سلیمانی نیز در بخش انتهایی ضمیمه کتاب شده است. خداوند در قرآن می‌فرماید زنده ‌کردن یاد شهدا تقواست. درنتیجه ما باید یاد و خاطر شهدا را زنده نگه داریم.

مدیر مسوول انتشارات سبط اکبر درباره منابع مورد استفاده نویسندگان برای تدوین کتاب «رفیق خوشبخت ما» گفت: کتاب با کمک بسیاری از منابع از جمله روزنامه‌ها، صحبت‌های رهبری که بخش اعظم این کتاب را شامل می‌شود و همچنین یک کتاب دیگر که به زندگینامه شهید سلیمانی پرداخته بود، تدوین شده است متأسفانه ما در گردآوری مطالب کتاب دسترسی به خانواده شهید سلیمانی نداشتیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس