کد خبر 1064710
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
سناریوی نامه‌نویسی با اهداف خاص/ حاتمی‌کیا گوشت قربانی می‌شود

بعد از فضاحتی که بر سر نامه‌ برخی از هنرمندان برای آزادی محمد امامی ایجاد شد، دیروز نامه‌ای منتسب به ابراهیم حاتمی‌کیا جعلی از آب درآمد.

به گزارش مشرق،  دیروز نامه‌ای منتسب به ابراهیم حاتمی‌کیا منتشر شد که در متن آن آمده بود که وی از بابت قاچاق فیلم نگرانی ندارد و افرادی که فیلم را غیرقانونی دانلود کرده‌اند نیز می‌توانند با خیال راحت این فیلم را تماشا کنند.

سینما , سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری , ابراهیم حاتمی کیا , شبکه نمایش خانگی ,

اما این نامه که با سربرگ خانه هنرمندان منتشر شده است بعد از مدت کوتاهی توسط روابط عمومی فیلم «خروج» تکذیب شد و تهیه‌کننده فیلم نیز از مراجع قضایی خواستار بررسی فوری این موضوع شدند.سازمان اوج نیز در صفحه اختصاصی این فیلم نوشته است: جای سوال است که چه کسانی از اکران اینترنتی فیلم سینمایی «خروج» متضرر می‌شوند که برای به زمین زدن این جریان اثرگذار فرهنگی و اجتماعی که تأیید اغلب سینماگران، منتقدین و رسانه‌ها را دارا است کمر همت به نابودی این فیلم بسته‌اند و حدی برای بی اخلاقی و ناجوانمردی باقی نگذاشته‌اند!

به نظر می‌رسد که جریانی به صورت جدی البته ناشیانه وارد عمل شده‌اند تا از اکران اینترنتی که منافع آنان را به خطر انداخته است جلوگیری کنند و در این میان فیلم حاتمی‌کیا دارد گوشت قربانی می‌شود. البته جدیتی که ساترا و نهادهای قضایی به کار بستند تا امروز توانسته است از استمرار قاچاق و بارگذاری فیلم در کانال‌های فرعی به صورت چشمگیری جلوگیری کند.

چندی قبل نیز نامه‌ای به ریاست قوه قضائیه از طرف برخی از هنرمندان برای آزادی متهم اقتصادی نوشته شده بود که فضاحت‌های آن نامه یکی بعد از دیگری عیان شد.

گویا سناریوی نامه‌نویسی برای اهداف شخصی و متامع گروهی برخی از افراد که در سینما دست دارند روش مطلوبی است.

باید دید که جریان مخالف «سینمای آنلاین» در روزهای آتی چه خواهند کرد؟

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس