کد خبر 1064668
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
ای اف سی

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد تمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به میزبانی یک کشور برگزار می شود.

به گزارش مشرق، داتو، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در مصاحبه با نشریه «الریاضیه» عربستان، گفت: نزدیک ترین گزینه برای ازسرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگزاری این بازی ها به صورت متمرکز در ماه آگوست (مرداد) است. یک کشور در غرب آسیا برای میزبانی از این مسابقات اعلام آمادگی کرد که نمی توانیم نام آن را فاش کنیم. قرار است مسابقات 4 گروه غرب آسیا در این کشور برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

برنامه AFC برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا

وی افزود: ما همچنان به مشاوره با طرف های ذی نفع ادامه می دهیم تا بتوانیم گزینه های مورد نظر برای تکمیل بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2020 را بررسی کنیم. در عین حال نیز در این گزینه به سلامتی بازیکنان و هواداران نیز توجه می کنیم.

دبیرکل AFC در پاسخ به سوال درباره مجازات فدراسیون هایی که با وجود شیوع کرونا مسابقاتشان را ادامه می دهند و باشگاه هایی که بازیکنانشان را مجبور به کاهش دستمزدشان در این ایام می کنند، گفت: من به این سوال شما پاسخی نمی دهم. آسیا قاره ای پهناور است و هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است. ما به تصمیم گیری فدراسیون ها و دولت هر کشور احترام می گذاریم.

داتو در پایان درباره مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 گفت: این مسابقات زیرنظر فیفا است و AFC نیز جزوی از این ارگان محسوب می شود. به همین خاطر تاریخ این بازی ها از سوی فیفا صادر خواهد شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha