ترافیک نمایه

شهرداری تهران و پلیس راهور لغو طرح ترافیک را براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا می‌دانند؛ اما درباره زمان پایان این تصمیم و اجرای دوباره طرح ترافیک، موضع متفاوتی دارند.

به گزارش مشرق، رئیس پلیس راهور فاتب گفت: با توجه به ثبت‌نام بخشی از کسبه و مغازه‌داران  شهر تهران در سایت وزارت بهداشت درباره دریافت مجوز لازم برای شروع به کار صنف خود از روز شنبه، طبیعی است که میزان تردد و ترافیک در شهر تهران افزایش پیدا کند.

سردار محمدرضا مهماندار با بیان اینکه با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، مقرر شد تا پایان هفته نخست اردیبهشت، طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا، اجرا نشود، اظهار کرد: بعد از پایان هفته اول اردیبهشت ماه نیز، قرار شد که وضعیت ترافیک این مدت شهر تهران، به ستاد ملی مبارزه با کرونا گزارش شود تا بعد در مورد ادامه یا قطع طرح و شروع طرحهای ترافیکی تصمیم‌گیری صورت گیرد.

بیشتر بخوانید:

طرح ترافیک تهران تا پایان مهار کرونا لغو شد

رئیس پلیس راهور فاتب تصریح کرد: با توجه به ثبت‌نام بخشی از کسبه و مغازه‌داران  شهر تهران در سایت وزارت بهداشت درباره دریافت مجوز لازم برای شروع به کار صنف خود از روز شنبه، طبیعی است که میزان تردد و ترافیک در شهر تهران افزایش پیدا خواهد کرد و پلیس راهور فاتب، آمادگی خود را برای مدیریت ترافیک و کنترل رفت و آمد اعلام می‌کند.

این در حالی است که یوسف حجت؛ سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفته است لغو طرح ترافیک تا زمان مهار کرونا در تهران برقرار است.

وی خاطرنشان کرده، این تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا است؛ اگرچه با این کار ترافیک افزایش می‌یابد اما اولویت همه ما بهداشت و سلامت مردم است و ترافیک و آلودگی هوا در اولویت بعدی قرار  دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس