کد خبر 1062795
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
احمدرضا عابدزاده

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت:در 15 سالی که در تیم ملی بودم همیشه سعی کردم بهترین باشم، از زمان آقایان دهداری و پروین تا جام جهانی سعی کردم همیشه بازی‌های من در ذهن مردم بماند.

به گزارش مشرق، احمدرضا عابدزاده در گفت‌و‌گو با برنامه ورزش و مردم در خصوص اینکه در این ایام چه برنامه‌ای دارد اظهار داشت: این اتفاق برای کل دنیا اتفاق افتاده و کرونا باعث شده تا همه مراعات کنند. من هم مثل همه ورزش می‌کنم تا به امید خدا همه کسب و کارهای ما به شرایط عادی برگردد.

گلر سابق تیم ملی در خصوص اینکه کدام خاطره برای همیشه در ذهن او مانده است گفت: خاطرات زیاد دارم، در 15 سالی که در تیم ملی بودم همیشه سعی کردم بهترین باشم, از زمان آقایان دهداری و پروین تا جام جهانی سعی کردم همیشه بازی‌های من در ذهن مردم بماند. خدا را شکر می‌کنم توانستم کارهای مثبت و خوبی در این سال‌ها انجام داده‌ام.

وی در خصوص وضعیت پسرش امیر در پرتغال تصریح کرد: چون اهل مصاحبه نیستم  هیچوقت پشت او نبوده‌ام که بخواهم تعریف بی دلیل از پسرم داشته باشم. هیچ زمانی به دنبال این نبودم که او  با اسم من به اروپا و تیم ملی برسد و خودش زحمت کشیده و به اینجا رسیده است. همه شبکه‌های تلویزیونی بازی های امیر را نشان می‌دهند و او هم به صورت حرفه‌ای هر روز در این شرایط تمریناتش را انجام می‌دهد. فکر می‌کنم این یک افتخار برای من و مردم ایران است.

عابدزاده در خصوص اینکه ظاهرا وسایل شخصی وی را به سرقت برده‌اند، اظهار داشت: جا دارد از نیروی انتظامی عباس‌آباد و کلاردشت تشکر کنم که سارقان را دستگیر کردند. زمانی که بازی ایران و چین را شکست دادیم من تابلویی دریافت کردم که آن را هم برده‌اند. همچنین پیراهنی را داشتم که برایم ارش زیادی داشت آنها به سرقت بردند. متاسفانه تمام خاطرات من را از ویلای شخصی ام بردند. یک نفر 10 روز پیش با من تماس گرفت که آیا خاطرات ورزشی ات را فروخته‌ای ولی من گفتم نه،آنها در ویلای شخصی ام است که گفتند یک فردی این‌ها را آورده و در حال فروش است. من هم به ویلا مراجعه کردم و دیدم که دو قفل بزرگ را شکسته اند و وسایل را سرقت کرده‌اند، البته پلیس آنها را گرفته ولی خیلی از وسایلم که خاطراتم بود را به سرقت برده اند و امیدوارم آنها هر چه سریعتر پیدا شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس