کد خبر 1058710
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
ابراهیم شکوری

ابراهیم شکوری که سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال را برعهده داشت، از آمادگی برای هر اقدامی جهت حل مشکل میان فدراسیون و کنفدراسیون آسیا گفت.

به گزارش مشرق، در ابتدای سال جاری، انتصاب مهدی محمدنبی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال کشورمان با واکنش کنفدراسیون آسیا مواجه شد. این موضوع به تبادل نامه هایی میان طرفین منجر شد که ناشی از ایراداتی بود که مقامات ارشد کوالالامپور به روند اجرایی این تغییرات داشتند. البته، این روزها خبر از آن می رسد که در پی تدابیر و مذاکرات صورت گرفته، این موضوع به زودی به اتمام می رسد.

بیشتر بخوانید:

اطلاعات داخلی را به فیفا و AFC می‌دهند

ابراهیم شکوری که به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال فعالیت داشت، اظهار داشت: من برای مدتی در این سنگر به کشور خدمت کردم و تلاشم بر این بود تا بتوانم به عنوان نماینده نسل جوان و دانشگاهی کشور، عملکردی موفق را برجای بگذارم.

وی ادامه داد: اکنون نیز هر جایی که نیاز باشد تا برای حل موضوع اقدامی انجام شود، هیچ مشکلی از سوی من وجود ندارد و آمادگی لازم را دارم تا جهت رفع موانع، اقدامات لازم صورت گیرد. ما فرزندان این کشور و نظام هستیم که تلاشمان اعتلا و اهتزاز پرچم در میادین مختلف است. اکنون نیز بایستی این سوء تفاهم میان فدراسیون و کنفدراسیون آسیا حل و فصل شود تا فدراسیون با قدرت به مسیر خود در راستای تحقق ماموریت های مهمی که پیش رو دارد، ادامه دهد.

شکوری در پایان متذکر شد که هواداران و اهالی فوتبال نگرانی بابت موضوعاتی مانند تعلیق و طرح چنین مسائلی نداشته باشند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس