کد خبر 1058346
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
محمدنبی

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در واکنش به ایمیل اخیر AFC اظهار داشت: اختلاف نظر یا هرگونه سوء برداشتی که در مکاتبات دو جانبه فدراسیون و کنفدراسیون مطرح شده که قطعا حل و مرتفع می‌شود.

به گزارش مشرق، مهدی محمد نبی اظهار داشت: فدراسیون فوتبال ایران همواره تعامل و ارتباط نزدیکی با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته و مبادله نامه یا ایمیل ها درباره تشریفات و ساز و کار اداری موضوعات امری کاملا عادی در این ارتباط است اما متاسفانه سوء رفتارهایی در داخل کشور صورت گرفته که با مقاصد خاص منافع و موقعیت فوتبال کشور را در نظر نمی گیرند.

وی اضافه کرد: بنده با سابقه حدود ٨ سال دبیرکلی در فدراسیون همچنین ارتباطات و کرسی هایی که در AFC داشته ام بارها شاهد اختلاف نظر و برداشت های متفاوت قانونی درباره موضوعات گوناگون بودم اما تاسف برانگیز است که در چنین مسئله ای شاهد انعکاس جزئی ترین مکاتبات ای اف سی و فدراسیون فوتبال هستیم. این اتفاق تلخی است که موجب شده در مذاکرات و مکاتبات بین المللی فدراسیون فوتبال ایران مواجه با حاشیه و رفتارهای غیر معمول و نادرست کردد.

بیشتر بخوانید:

عقب‌نشینی فدراسیون با سومین نامه AFC


سرپرست دبیرکلی فدراسیون اضافه کرد: کنفدراسیون در این نامه ها موضع گیری له یا علیه شخص خاصی نداشته و تنها ایراد شکلی به تشریفات و رویه اداری عنوان کرده که اینگونه موارد در تعامل فدراسیون فوتبال با یک نهاد بالادستی مثل کنفدراسیون کاملا طبیعی و مرسوم است. در عین حال متاسفانه باید بگوییم از داخل کشور بی تقوایی هایی صورت گرفته و در راستای منافع فردی اطلاعات نادرستی منتقل شده است.


نبی همچنین افزود: حضور و فعالیت هر ایرانی در بخش ها و کمیته های مختلف AFC باعث افتخار است و ما هم ارتباط بسیار خوبی با کمیته های مختلف کنفدراسیون از جمله دپارتمان فدراسیون های عضو afc داشته و داریم. در این موضوع هم فدراسیون طبق مقررات و ضوابط اساسنامه عمل کرده است. با این وجود از رسانه ها درخواست می کنیم با توجه به حساسیت موضوع با در نظر گرفتن مصالح و منافع فوتبال کشور مثل همیشه در این مسیر هوشمندانه عمل کنند.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس