ترامپ نمایه

بر اساس یک نظرسنجی جدیدف کمتر از ۴۰ درصد مردم آمریکا به صحبت‌ها و اطلاعات ترامپ درباره شیوع ویروس کرونا در این کشور اعتماد دارند.

به گزارش مشرق، بر اساس تازه‌ترین نظرسنجی انجام شده،‌کمتر از ۴۰ درصد از مردم آمریکا به گفته‌های «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور درباره شیوع ویروس کرونا و کمتر از ۵۰ درصد به واکنش دولت وی در برابر شیوع این ویروس اعتماد دارند.

ببینید:

فیلم/ مخالفت ترامپ با قرنطینه

فیلم/ جولان کاسبان کرونا در بازار آمریکا

این نظرسنجی که توسط «ان‌پی‌آر/نیوز آور/ ماریست» انجام و نتایج آن روز سه‌شنبه منتشر شده، نشان می‌دهد که ۴۵ درصد از رأی‌دهندگان با نحوه مدیریت ترامپ در قبال شیوع ویروس کرونا موافق هستند.

همچنین فقط ۳۷ درصد از این افراد گفته‌اند که به اطلاعاتی که ترامپ درباره ویروس می‌دهد و واکنش دولت به آن اعتماد دارند.

تا دوشنبه هفته پیش،‌ ترامپ دست کم بیش از ۱۰ بار خطر شیوع این ویروس را کم اهمیت جلوه داده بود، اما طی روزهای اخیر مشخص شد که این بحران می‌تواند اقتصاد آمریکا را وارد رکود کند.

بر اساس آخرین آمار شیوع ویروس کرونا در آمریکا تاکنون ۴۷۲۷ نفر را مبتلا کرده و تا روز دوشنبه (دیروز) جان ۹۳ نفر را گرفته است.

کاخ سفید دوشنبه مقررات سخت‌گیرانه‌تری برای کاستن از شیوع ویروس «کرونای جدید» و بیماری ناشی از آن، وضع کرد که بر اساس آن، تمامی باشگاه‌های شبانه، رستوران‌ها و سایر اماکن سرپوشیده و غیرسرپوشیده برای تجمعات عمومی را تعطیل کنند. 

در این دستورالعمل همچنین از آمریکایی‌ها خواسته شده از قرار گرفتن در تجمعات بالای ۱۰ نفر اجتناب کنند، از خوردن و نوشیدن در رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها خودداری کنند و به جای رفتن به مدرسه، آموزش را در خانه دنبال کنند. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس