کد خبر 1052788
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
پیروز قربانی

کاپیتان سابق استقلال می گوید فیفا وAFC با آن همه درآمد همه دیدارهایشان را در همه سطوح لغو کردند.

به گزارش مشرق، پیروز قربانی کاپیتان سابق استقلال معتقد است آن زمانی که می‌گفت در نحوه بستن قراردادها دقت کنید کسی گوشش بدهکار نبود و حالا باید استقلال زیر بار این همه بدهی برود. قربانی همچنین از هیات مدیره دلخوراست که  در این روزهای سخت در کنار فتح الله زاده نبودند

مسابقات لیگ هم تا آخر فروردین ماه لغو شد؟

سازمان لیگ باید زودتر از اینها مسابقات لیگ را تعطیل می‌کرد اگر بازی‌ها از سر گرفته می‌شد و یک نفر خدای ناکرده در همه سطوح لیگ جانش را از دست می‌داد چه کسی پاسخگو بود بازیکنان ما غیر از خودشان خانواده‌هایشان هم در معرض این خطر و بیماری قرار داشتند.

به نظرتان چرا سازمان لیگ اصرار بر انجام بازی‌ها داشت؟

این را باید از خودشان پرسید فیفا وAFC با آن همه درآمد همه دیدارهایشان را در همه سطوح لغو کردند امیدوارم که AFC برای فوتبال ایران سرلوحه باشد.

خیلی از تیم‌ها هم تا چندروزپیش در حال تمرین کردن بودند؟

این را دیگر من نمی‌دانم چه بگویم این همه اصرار داشتند مسابقات تعطیل شود اما حالا بعضی از تیم‌ها تمرین می‌کنند اگر خودم در یک باشگاهی مسئولیت داشتم هیچ وقت نمی‌گذاشتم بازیکنان تمرین یا وارد مسابقات شوند.

بیشتر بخوانید:

سازمان بازرسی ببیند پول صیادمنش چه شد؟

این روزها استقلال هم بابت بدهی‌هایش شرایط خوبی ندارد؟

متسافاته این بدهی‌ها نمی‌دانم کی دست از سر فوتبال ایران بر می‌دارد. سال‌هاست که ما تیم‌هایمان درگیر بدهی هستیم. آن موقع که ما می‌گفتیم در نحوه بستن قراردادها دقت کنید همه موضع می‌گرفتند حالا بیایند و بدهی‌ها را پرداخت کنند. وقتی یک مربی را به همین راحتی کنار می‌گذارید حتما باید عواقبش را هم در نظر بگیرید.

حتی این بدهی‌ها ممکن است باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شود؟

اگر در گذشته پنجره تیم‌ها بسته شد چه اتفاقی افتاد این بار هم می‌افتد و آب از آب تکان نمی‌خورد نمی‌دانم کی می‌خواهیم درست عبرت بگیریم. حتما باید تعلیق شویم تا به خودمان بیاییم

 فتح‌اله زاده هم در کمتر از 16 روز استعفاداد؟

فکر می‌کنم فتح اله زاده فهمید که استقلال چه مشکلاتی دارد. آنقدر فشار رویش بود که به این روز افتاد ورفت. از هیات مدیره دلخور و تعجب می کنم که چرا در کنار حاجی نبود

نقش هیات مدیره استقلال در حل این بدهی‌ها چیست

به هر حال اعضای هیات مدیره وظیفه دارند که منابع مالی را برای استقلال برای حل مشکل بدهی‌ها تامین کنند اگر آنها قرار است فقط اسم‌شان در هیات مدیره باشد بودن یا نبودشان هیچ فرقی نمی‌کند.

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس