کد خبر 1047434
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
ابراهیم شکوری

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می‌گوید که پیشنهاد آنها لغو شدن مسابقات لیگ است، اما فدراسیون در این خصوص تصمیم گیرنده نیست.

به گزارش مشرق، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص موضوع تحت تأثیر قرار گرفتن مسابقات فوتبال با شیوع بیماری کرونا گفت: گزارشی را به آقای بهاروند (سرپرست فدراسیون) دادم و به اعتقاد من مسابقات باید تعطیل شود. مواردی در این نامه ذکر شده است و مسئله رفت و آمد تیم‌ها را ذکر کردم.

وی ادامه داد: موضوع دیگر به این باز می‌گردد که بازیکنان ۱۲۰ دقیقه با ضربان بالای ۱۷۰ تا ۲۰۰ فعالیت می‌کنند که پس از آن سیستم ایمنی بدن ناخودآگاه ضعیف می‌شود و آماده دریافت ویروس است. زمان حضور در رختکن یا حتی گل زدن که ناخودآگاه شادی می‌کنند نیز مطرح است. این مسائل طبیعی است و حتی هنگام به ثمر رساندن ضربات ایستگاهی بازیکن باید یارگیری کند. در این شرایط یا باید بازیکن حریف را رها کنید تا گل بزند یا باید یارگیری کنید.

بیشتر بخوانید:

وزارت بهداشت: سازمان لیگ اصرار به برگزاری مسابقات دارد

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تمام این موارد را در نامه‌ای به آقای بهاروند ذکر کرده‌ام و او نیز نامه را برای وزارت ورزش و جوانان فرستاده است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فقط مسئول برگزاری مسابقات در محدوده ورزشگاه است. ما تصمیم گیرنده در خصوص برگزار شدن یا نشدن یا مسائل امنیتی نیستیم و اگر نهادهای بالای دستی به ما بگویند مسابقات را برگزار نکنیم، تمکین خواهیم کرد و پیشنهاد ما هم لغو شدن مسابقات است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس