فتح الله زاده

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: من کسی را دور نزده‌ام و مسائلی که در باشگاه استقلال اتفاق افتاده، سوء تفاهم بوده است.

به گزارش مشرق، علی فتح‌الله‌زاده درباره اینکه عبدالرضا موسوی عضو هیئت مدیره استقلال گفته که فتح‌الله‌زاده برای برگزاری جلسه، او را دور زده است، اظهار داشت: من کسی را دور نزدم. همان روز پیش موسوی هم بودم و احتمالا در دور برگردان گیر کردم! این مسائلی که اتفاق افتاده، سوء تفاهم است.

بیشتر بخوانید:

موسوی:مجیدی مدیرعامل شود و همه کارها را انجام دهد!

وی افزود: صادقانه حرف می‌زنم و هر چه باشد را مطرح می‌کنم. هواداران نیز این موضوع را می‌دانند. اگر زمانی کسی به من بگوید ساعت ۳ جلسه داریم و من ۵ بروم، کارم بد است، اما وقتی فی‌البداهه تماس بگیرد و بگوید به جلسه بیا، امکانش نیست، چون ممکن است در جلسه دیگری باشم. به موسوی هم گفتم که در جلسه هستم و اگر تمام شد، نزد شما می‌آیم. معنای این حرف، دور زدن نیست. در مصاحبه صبح امروز هم به شما گفتم که زمانی که موسوی تماس گرفت، در جلسه‌ای دیگر بودم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه موسوی از فرهاد مجیدی نیز انتقاد کرده و گفته که او بهتر است مدیرعامل استقلال شود، گفت: همانطور که گفتم سوء تفاهماتی بوجود آمده و انشاء‌الله حل خواهد شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس