فدراسیون فوتبال

علی رغم دعوت ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش از فدراسیون فوتبال، مسئولان کمیته پزشکی این فدراسیون حاضر نشدند در جلسه این ستاد شرکت کنند.

به گزارش مشرق، پس از دستور وزیر ورزش و جوانان مبنی بر فعالیت گسترده در زمینه مقابله با کرونا، "ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش" در فدراسیون پزشکی ورزشی راه اندازی و نخستین جلسه آن دیروز(شنبه) در محل این فدراسیون تشکیل شد.

 

 
در این نشست که با حضور سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و دیگر مدیران و متخصصان فدراسیون، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برگزار شد، پس از بررسی موضوع و ارائه گزارشی از اقدامات آموزشی پیشین این فدراسیون برای قهرمانان المپیکی و ورزشکاران سراسر کشور، تصمیمات مختلفی اتخاذ شد.

بیشتر بخوانید:

«کرونا» استوکس را فراری داد


 
نکته حائز اهمیت اینکه، علی رغم دعوت ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش از کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال به دلیل فراگیری این رشته ورزشی، اما مسئولان این کمیته حاضر به شرکت در جلسه مربوطه نشدند.
 
باید این پرسش را مطرح کرد در برهه زمانی کنونی که پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس به عنوان یک دغدغه برای کشور تبدیل شده است و با توجه به فوتبال یک رشته فراگیر است و احتمال ابتلا در آن نسبت به سایر رشته های ورزشی بیشتر است به چه علت مسئولان کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال حاضر به شرکت در جلسه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش نشده اند؟

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس