کد خبر 1043705
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
بازدید وزیر کشور از ستاد انتخابات کشور

وزیر کشور گفت: امیدوارم مردم عزیزمان در فرصت ۱۰ ساعت قانونی که هست مراجعه کنند و آرای خودشان را بدهند تا ما در آخر وقت دچار کمبود وقت نشده باشیم.

به گزارش مشرق، مستقر در وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات وزارت کشور درباره زمان شمارش آراء، گفت: ما قانونا انتخابات را باید در یک روز بگیریم و ساعت 12 شب روز جمعه تمام می‌شود، از این رو ساعت 12 و 1 دقیقه غیرقانونی است، از این رو توصیه ما این است که همه مراجعه کنند که ما بتوانیم کاملا شعبه‌ها راس ساعت 12 ببندیم یعنی رای‌گیری و صندوق‌ها ببندیم و از 12 و 1 دقیقه شمارش آراء را شروع کنیم.

وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی در 31 استان و 208 حوزه و 55 هزار شعبه برگزار می‌شود.

وزیر کشور تصریح کرد: انتخابات مجلس خبرگان هم در 5 استان برگزار می‌شود از این رو امیدوارم خداوند متعال توفیق دهد امروز ما بتوانیم به کمک هیئت‌های اجرایی، نظارت و همه دست‌اندکاران اجرا، نظارت و نیروهای امنیتی و انتظامی و تمام دوستانی که در این امر دارند خدمت می‌کنند آرای مردم را در کمال صحت، سلامت و قانونی و دریک بستر امن اخذ کنیم.

رحمانی فضلی افزود: امیدوارم مردم عزیزمان در فرصت 10 ساعت قانونی که هست مراجعه کنند و آرای خودشان را بدهند تا ما در آخر وقت دچار کمبود وقت و خدای ناکرده عدم امکان توفیق برای اخذ رای برای مردم عزیز و برخی از دوستان نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: امروز روز مهمی است و مقام معظم رهبری تعبیر به جهاد عمومی کردند و باید نشان دهیم که پیرو و رهرو امام(ره) و شهدایمان هستیم و به آینده کشورمان معتقدیم و به مشارکت ایمان داشته و بحث مقابله با دشمنان انقلاب و نظام و کشور عزیزمان را با کمترین هزینه و پرمنفعت‌ترین روش که انتخابات است جواب می‌دهیم.

وزیر کشور در پاسخ به اینکه خیلی از دوربین‌ها آمده‌اند و مدت‌هاست که به مردم گفتند نیایید از این رو فکر می‌کنید دستاورد رسانه‌های استکباری امروز چه خواهد بود؟، تاکید کرد: مردم خوب ما 41 سال در امر انتخابات حضور داشتند و ارزش انتخابات را می‌دانند و اراده آنها در مشارکت است و قطعا با توصیه‌هایی که مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور و مراجع تقلید داشتند و حساسیتی که در شرایط کشور با وجود تهدیدها و تحریم‌ها وجود دارد و یقینا این راه را یعنی راه پرشکوه و دادن تحلیل درست را ادامه می‌دهند و مردم خوب و عزیر به وظایف انقلابی خود آشنا هستند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس