کتاب پیراهن دوستی - به نشر - کراپ‌شده

مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) از چاپ دوم کتاب «پیراهن دوستی» در بازه زمانی کمتر از یک ماه همزمان با استقبال مخاطبان از مسابقه کتابخوانی «ریحانه» خبر داد.

به گزارش مشرق، حسین سعیدی با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی «ریحانه» با محوریت کتاب  «پیراهن دوستی» از مجموعه «هشت قصه از زندگی معصومین» از چاپ دوم این اثر توسط انتشارات به‌نشر خبر داد و اظهار کرد: انتشارات به‌نشر ذیل بسته برنامه‌های ریحانه آستان قدس رضوی برای سومین سال و پس از تجربه برگزاری مسابقه کتابخوانی ریحانه ۱ و ریحانه ۲ در ایام فاطمیه سال‌های ۹۵و ۹۶ سومین دوره از این مسابقه را همزمان با ایام فاطمیه در سال ۹۸ آغاز کرد.

وی ادامه داد: بر همین اساس به دلیل استقبال علاقه‌مندان از کتاب «پیراهن دوستی» و پویش کتابخوانی «ریحانه» این اثر تاکنون به چاپ دوم و مجموع شمارگان چهار هزار نسخه رسیده است.
به گفته سعیدی کتاب «پیراهن دوستی» از جدیدترین آثار حوزه ادبیات دینی به‌نشر که شامل هشت قصه از زندگی حضرت زهرا(س) است، روایتگر داستان هایی کوتاه از زندگی این بانوی بهشتی است.
مدیرعامل به‌نشر خاطرنشان کرد: این اثر که در قالب گروه تولید و نوجوان انتشارات به‌نشر با عنوان «کتاب های پروانه» و برای گروه سنی «ج» و «د» منتشر شده است، توسط مسلم ناصری از نویسندگان برجسته ادبیات دینی کشور به رشته تحریر درآمده است.

وی با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی ریحانه در بازه زمانی اول تا ۳۰ بهمن ماه ۹۸ و در دو بخش در حال برگزاری است، افزود: در بخش نخست علاقه‌مندان می‌توانند کتاب پیراهن دوستی (هشت قصه از زندگی حضرت زهرا(س) به همراه کد قرعه‌کشی انحصاری با قیمت ۸۰۰۰ تومان را از فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر، سایر کتابفروشی های معتبر از سراسر کشور یا سایت فروشگاه الکترونیکی به‌نشر به نشانی www.behnashr.com خریده و مطالعه کنند. همچنین مخاطبان می‌توانند سوالات مسابقه به همراه راهنمای ارسال پاسخ را از سایت www.behnashr.razavi.ir دریافت کنند.
مدیرعامل به‌نشر یادآور شد: هشت کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی و هشت بسته ویژه عفاف و حجاب برای برگزیدگان قرعه‌کشی بخش نخست مسابقه کتابخوانی ریحانه در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به نحوه شرکت در بخش دوم این مسابقه تصریح کرد: کتاب‌دوستان برای شرکت در بخش دوم نیازی به خرید کتاب ندارند و فقط با انتشار یک بخش از محتوای کتاب پیراهن دوستی در اینستاگرام به صورت عکس، ویدئو، پادکست، تصویرسازی یا نقاشی همراه با #به_نشر و#پیراهن_دوستی و تگ صفحه انتشارات به‌نشر behtarinhaye_nashr در این بخش مسابقه شرکت نمایند و به برگزیدگان این بخش هشت کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی اهدا می شود.

سعیدی با بیان اینکه محدودیتی برای شرکت در بخش دوم وجود ندارد، گفت: صفحه اینستاگرام علاقه‌مندان حتما باید به صورت عمومی قابل نمایش باشد و برگزیدگان از بین پست هایی که بیشترین لایک را داشته باشند، انتخاب می شوند.

وی در پایان یادآور شد: «پیراهن دوستی»، «گرده‌های طلایی نان»، «اشکی بر زخمی»، «یادگاری»، «باران مروارید»، «گردنبند»، «خالی، اما پر از آفتاب» و «اذان ناتمام» عنوان هشت قصه کتاب «پیراهن دوستی» هستند که داستان هایی کوتاه از زندگی حضرت زهرا(س) این بانوی برگزیده و گرامی را برای نوجوانان امروز روایت می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس