کد خبر 104011
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۲

 

استان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

جبهه

 متحد

جبهه

پایداری

صدای

 ملت

آبادگران جهادی

جبهه

ایستادگی

اصلاحات

آذربایجان شرقی

تبریز.آذرشهر.اسکو

محمدحسین فرهنگی

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

مسعود پزشکیان

   

صدای ملت

آبادگران جهادی

 

اصلاحات

علیرضا منادی

   

صدای ملت

آبادگران جهادی

   

رضا رحمانی(دور دوم)

     

آبادگران جهادی

   

محمداسماعیل سعیدی مریمی(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

میرهادی قره سید رومیانی (دور دوم)

           

علی آجودان زاده (دور دوم)

           

رسول جلیل زاده(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

عشرت شایق(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

مرند.جلفا

محمد حسن نژاد

           

کلیبر.هوراند

ارسلان فتحی پور

     

آبادگران جهادی

   

اهر.هریس

عباس فلاحی باباجان

 

جبهه پایداری

       

سراب

مهناز بهمنی

           

میانه

محمدعلی مددی

           

سید بهلول حسینی

     

آبادگران جهادی

   

ورزقان.خاروان

الله وردی دهقان

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

ملکان

شهروز افخمی

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

بناب

محمد باقری بنابی

     

آبادگران جهادی

   

مراغه.عجب شیر

مهدی دواتگری

جبهه متحد

         

شبستر

علی آقام علیلو

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

بستان آباد

غلامرضا نوری

           

هشترود.چاراویماق

غلامحسین شیری

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

آذربایجان غربی

سلماس

علی اکبر آقایی مغانجویی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

خوی

موید حسینی صدر

     

آبادگران جهادی

 

اصلاحات

ماکو.چالدران

محمد علیپور

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

ارومیه

نادر قاضی پور

     

آبادگران جهادی

   

عباد فتحی

           

جواد جهانگیرزاده

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

نقده.اشنویه

عبدالکریم حسین زاده

           

پیرانشهر.سردشت

رسول خضری

     

آبادگران جهادی

   

بوکان

محمد قسیم عثمانی

     

آبادگران جهادی

 

اصلاحات

مهاباد

عثمان احمدی

           

تکاب.میاندوآب.  شاهین دژ

روح الله بیگی

جبهه متحد

         

مهدی عیسی زاده

       

جبهه ایستادگی

اصلاحات

اردبیل

مشکین شهر

یونس اسدی

         

اصلاحات

گرمی

میرقسمت موسوی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

پارس آباد.بیله سوار

حجت الاسلام حبیب برومند

           

اردبیل . نمین. نیر

منصور حقیقت پور

جبهه متحد

جبهه پایداری

   

جبهه ایستادگی

 

کمال الدین پیرمؤذن

       

جبهه ایستادگی

 

مصطفی افضلی فرد(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

سید کاظم موسوی(دور دوم)

           

خلخال. کوثر

جلیل جعفری‌بنه

     

آبادگران جهادی

   

اصفهان

کاشان.آران.بیدگل

عباسعلی ملکان

           

شهروز افخمی

           

اردستان

احمد بخشایش اردستانی

           

نطنز.قمصر

محمد فیروزی

           

شاهین شهر.میمه.برخوار

حسین علی حاجی دلیگانی

جبهه متحد

         

اصفهان

حسن کامران

           

احمد سالک(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

نیره اخوان(دور دوم)

           

عباس مقتدایی(دور دوم)

 

جبهه پایداری

       

حمیدرضا فولادگر(دور دوم)

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

مرتضی طلایی(دور دوم)

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

مجید نادرالاصلی(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

ناصری(دور دوم)

           

نیک دستی(دور دوم)

           

خمینی شهر

محسن صرامی

           

نائین

حمیدرضاطباطبایی

جبهه متحد

         

سمیرم

بهروز جعفری(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

مسعود پیرمرادیان (دور دوم)

           

شهرضا.سمیرم سفلی

عوض حیدرپور

جبهه متحد

 

صدای ملت

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

نجف آباد.تیران.کرون

ابوالفضل ترابی

           

فریدن.فریدن شهر.چادگان

محمد علی اسفنانی

           

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

مبارکه

علی ایرانپور

           

لنجان

محسن کوهکن(دور دوم)

     

آبادگران جهادی

   

مجید منصوری(دور دوم)

           

گلپایگان.خوانسار

سید محمد حسین میر محمدی

       

جبهه ایستادگی

 

البرز

کرج

عزیز اکبریان

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

محمدجواد کولیوند

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

ساوجبلاغ . طالقان. نظرآباد

مفید کیائی نژاد

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

ایلام

ایلام.شیروان.چرداول. ایوان.مهران

فریدون همتی(دور دوم)

     

آبادگران جهادی

 

اصلاحات

احمد شوهانی(دور دوم)

         

اصلاحات

داریوش قنبری(دور دوم)

         

اصلاحات

علی‌اکبر متین(دور دوم)

         

اصلاحات

دهلران.دره شهر.آبادانان

علی‌محمد احمدی (دور دوم)

       

جبهه ایستادگی

 

امین دوست‌ محمدی(دور دوم)

           

بوشهر

دشتی. تنگستان

حجت‌الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی

     

آبادگران جهادی

 

اصلاحات

بوشهر

دکتر عبدالکریم جمیری

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

دشتستان

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

چهارمحال بختیاری

بروجن

امیر عباس سلطانی

     

آبادگران جهادی

   

شهرکرد

سید سعید زمانیان دهکردی

           

اردل-فارسان-کوهرنگ-کیا

حمیدرضا عزیزی فارسانی(دور دوم)

           

علی یوسف پور(دور دوم)

 

جبهه پایداری

       

لردگان

مجید جلیل سرقلعه

           

خراسان جنوبی

بیرجند-درمیان

حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی

جبهه متحد

جبهه پایداری

   

جبهه ایستادگی

 

نهبندان و سربیشه

مراد هاشم‌زهی

           

فردوس . طبس. سرایان

محمد علی عبدالله‌زاده

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

قائنات

جواد هروی

           

خراسان رضوی

مشهد و کلات

سید امیرحسین قاضی‌زاده

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

سید هاشم بنی‌هاشمی

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

نصرالله پژمان‌فر

 

جبهه پایداری

       

جواد کریمی قدوسی(دور دوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

جواد آرین‌منش(دور دوم)

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

عفت شریعتی(دور دوم)

     

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

محمدحسین حسین‌زاده

بحرینی(دور دوم)

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

درگز

حسین محمد زاده

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

     

آبادگران جهادی

   

نیشابور

حسین سبحانی نیا

       

جبهه ایستادگی

 

علی مروی

           

سبزوار

محمدرضا محسنی ‌ثانی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

رمضانعلی سبحانی فر

       

جبهه ایستادگی

اصلاحات

چناران-طرقبه شاندیز

محمد دهقان

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

فریمان-سرخس-احمدآباد

احمد سجادی

جبهه متحد

         

تربت جام تایباد

غلامرضا اسداللهی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

خواف-رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

           

تربت حیدریه

ابوالقاسم خسروی

 

جبهه پایداری

       

کاشمر-خلیل آباد -بردسکن

محمد اسماعیل نیا

جبهه متحد

         

گناباد

حجت‌الاسلام محمد رجایی

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

خراسان شمالی

بجنورد-جاجرم-مانه و سملقان

موسی الرضا ثروتی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

قاسم جعفری

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

شیروان

عبدالرضا عزیزی

       

جبهه ایستادگی

 

اسفراین

هادی قوامی

           

خوزستان

اندیمشک

سید عیسی دارایی

     

آبادگران جهادی

   

دزفول

محمدعلی قاسمی (دوردوم)

 

جبهه پایداری

       

عباس پاپی‌زاده پالنگان(دوردوم)

           

شوشتر. گتوند

سیدمحمد سادات ابراهیمی

     

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

اصلاحات

شوش

سید راضی نوری

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

ایذه باغملک

حجت الله درویش پور(دوردوم)

       

جبهه ایستادگی

 

سید هادی طباطبائی(دوردوم)

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

مسجد سلیمان-لالی هفت گل-اندیکا

اسماعیل جلیلی

           

رامهرمز-رامشیر

شمس الله بهمنی

     

آبادگران جهادی

   

اهواز

سیدشریف حسینی

       

جبهه ایستادگی

 

سید شکرخدا موسوی(دوردوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

   

جبهه ایستادگی

 

شبیب جویجری(دوردوم)

جبهه متحد

     

جبهه ایستادگی

 

ناصر سودانی(دوردوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

محمد جعفر فلسفی(دوردوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

دشت آزادگان

ناصر صالحی(دوردوم)

       

جبهه ایستادگی

 

هاشم سواری (دوردوم)

           

بندرماهشهر-امیدیه-هندیجان

حبیب آقاجری

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

بهبهان

عزیز ‌الله سالاری(دوردوم)

     

آبادگران جهادی

   

محمد باقر شریعتی (دوردوم)

           

آبادان

محمد جواد سعدون زاده

جبهه متحد

         

غلامرضا شرفی(دوردوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

(دوردوممحمد سعید انصاری

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

خرمشهر

عبدالله سامری

           

شادگان

عبدالله تمیمی

           

زنجان

زنجان-طارم


محسن عیلمردانی

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

محمد اسماعیلی

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

ابهر-خرمدره

محمدرضا خانمحمدی

     

آبادگران جهادی

   

خدابنده

سید محمد موسوی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

ماه نشان-انگوران-ایجرود

رضا عبداللهی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

سمنان

سمنان

علیرضا خسروی

جبهه متحد

جبهه پایداری

   

جبهه ایستادگی

 

گرمسار

غلامرضا کاتب

       

جبهه ایستادگی

 

شاهرود

کاظم جلالی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

دامغان

عبدالرحمان رستمیان

     

آبادگران جهادی

   

سیستان و بلوچستان

زاهدان

حسینعلی شهریاری

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

ناصر کاشانی

           

زابل-زهک

باقر حسینی

           

رضا نجفی

           

چابهار-نیک شهر

یعقوب جدگال

     

آبادگران جهادی

   

سراوان

هدایت ‌الله میرمرادزهی

     

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

سرباز-ایرانشهر-بنت-لاشار

سعید اربابی

           

خاش-میرجاوه

حمید رضا پشنگ ریگی

       

جبهه ایستادگی

 

فارس

لارستان خنج

جمشید جعفرپور

جبهه متحد

جبهه پایداری

   

جبهه ایستادگی

 

لامرد-مهر

سید موسی موسوی

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

داراب-زرین دشت

نبی‌الله احمدی

جبهه متحد

         

فیروزآباد-تیر-کارزین-فراشبند

نادر فریدونی

 

جبهه پایداری

       

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

شیراز

ضرغام صادقی

جبهه متحد

جبهه پایداری

 

آبادگران جهادی

   

جعفر قادری

جبهه متحد

         

احمدرضا دستغیب

     

آبادگران جهادی

   

سید حسین ذوالانوار(دوردوم)

جبهه متحد

جبهه پایداری

       

محسن مکارم شیرازی(دوردوم)

 

جبهه پایداری

       

فسا

محمدحسن دوگانی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

جبهه ایستادگی

 

کازرون

شاهین محمدصادقی

جبهه متحد

   

آبادگران جهادی

   

استهبان-نی ریز

محمد سقایی

جبهه متحد

 

صدای ملت

آبادگران جهادی

   

آباده-بوانات-خرمبید

علی اصغر عزیزخوانی(دوردوم)

           

رحیم زارع(دوردوم)

جبهه متحد

         

مرودشت-ارسنجان-پاسارگاد

محمد مهدی برومندی