جهانگیری

اسحاق جهانگیری گفت: امیدوارم بتوانیم آرمان‌های امام خمینی (ره) را برای آینده ایران و منطقه محقق کنیم.

به گزارش مشرق، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صبح امروز در حاشیه مراسم تجدید میثاق اعضای دولت با آرمان های امام راحل، ضمن تبریک ایام چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امام خمینی (ره) رهبر بزرگی در قرن بیستم بودند که توانستند انقلابی بسیار بزرگ را هدایت و رهبری کنند.

بیشتر بخوانید:

وی که در جمع خبرنگاران سخن می گفت، افزود: امام (ره) آرمانهای بزرگی برای انقلاب اسلامی و ملت ایران در نظر گرفتند که همه آن آرمانها قابل تحقق هستند. آرمان هایی که ملت بزرگوار ایران اسلامی را در وضعیت مطلوبی از نظر مادی و معنوی قرار می دهد و امیدوارم بتوانیم این اهداف را برای آینده ایران و منطقه محقق کنیم.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه استقلال و آزادی جزو اصلی‌ترین شعارها و آرمان‌هایی بود که امام راحل به دنبال تحقق آنها بودند، تصریح کرد: استقلال به معنای عدم وابستگی در زمینه‌های مختلف اعم از سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و آزادی به معنای حاکمیت مردم برسرنوشت خودشان است. مردم ایران می خواستند خودشان برای اداره کشورشان تصمیم بگیرند و تصمیماتشان در تمام شئونات کشور ساری و جاری باشد و باید همه برای تحقق این آرمان ها تلاش کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس