کد خبر 1037402
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
بشار رسن

باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه ۱۵۰ هزار دلار قسط اول باشگاه آنتورپ بلژیک به حسابش آمد، این پول را به بشار رسن می‌دهد.

به گزارش مشرق، حسین قدوسی در باره نحوه توافق باشگاه پرسپولیس با آنتورپ بلژیک بابت انتقال علیرضا بیرانوند اظهار داشت: طبق توافقی که دو باشگاه با هم داشتند قرار است قسط اول رضایتنامه بیرانوند که ۱۵۰ هزار دلار است، واریز شود اما هنوز به حساب باشگاه نیامده است.

وی افزود: طبق توافق ۲۰۰ هزار دلار دیگر بعد از اینکه بیرانوند در تست پزشکی شرکت کرد به حساب باشگاه ریخته می‌شود. البته ذکر این نکته ضروری است که با توجه به اصرار باشگاه پرسپولیس بندی در قرارداد گنجانده شد که اگر بعد از تست پزشکی بیرانوند دچار مصدومیت یا محرومیت شد، در این توافق‌نامه خدشه‌ای وارد نشود و این قرارداد به قوت خود باقی بماند.

بیشتر بخوانید:

اظهارات مربی عراقی درباره بشار رسن

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: طبق این توافق و این بند در صورتی که بیرانوند دچار مصدومیت شود، باشگاه پرسپولیس فقط مراحل درمانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به عهده می‌گیرد. اما ۳۵۰ هزار دلار باقیمانده رضایت‌نامه قرار بر این شد که بعد از پایان فصل و صدور ITC بیرانوند به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شود.

قدوسی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه ۱۵۰ هزار دلار اولیه قرار است به حساب باشگاه واریز شود، آیا پول بشار رسن، داده می‌شود یا خیر گفت: ما منتظر واریز این پول هستیم تا آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به بشار بدهیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس