کد خبر 1037376
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
جسد نمایه

دختر جوان که فقط ۲۰ روز به عروسی‌اش مانده بود در یک آتش‌سوزی عمدی جان باخت.

به گزارش مشرق، ساعت ۱۲ ظهر جمعه ۱۱ بهمن ساکنان ساختمانی در تماس با مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد و امدادگران آتش‌نشانی از وقوع آتش‌سوزی در طبقه اول ساختمان محل سکونتشان خبر دادند. با اعلام این خبر بلافاصله مأموران آتش‌نشانی و پلیس وارد عمل شدند. با خاموش کردن آتش آن‌ها با جسد دختر جوانی روی تختخواب مواجه شدند. باتوجه به مشکوک بودن ماجرا و عمدی بودن آتش‌سوزی، موضوع بلافاصله به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به‌دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که آتش از اتاق خواب شروع شده است. باتوجه به شدت سوختگی متخصصان پزشکی قانونی موفق نشدند علت اصلی مرگ فرنوش ۳۲ ساله را مشخص کنند و جسد به دستور بازپرس جنایی برای روشن شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

بیشتر بخوانید:

رهایی مرد کابینت ساز از قصاص در قتل پیرزن تنها +عکس

همچنین با توجه به سوختگی جسد و از آنجایی که زن جوان هیچ تلاشی برای فرار از میان شعله‌های آتش نکرده بود دو فرضیه مطرح شد.

اول اینکه زن جوان به قتل رسیده یا آنکه در زمان آتش‌سوزی بی‌هوش بوده و نتوانسته فرار کند. در محل حادثه مرد جوانی حضور داشت که خود را نامزد فرنوش معرفی کرد و مدعی شد در زمان آتش‌سوزی در پارکینگ ساختمان بوده است. مرد ۳۵ ساله در تحقیقات اولیه به تیم جنایی گفت: سال ۸۵ با فرنوش در یک دانشگاه بودیم. اما رابطه‌مان بعد از دانشگاه هم ادامه پیدا کرد. او فوق لیسانس آی تی داشت و در یک شرکت کار می‌کرد. من هم دکترایم را در رشته آی تی گرفتم و مشغول به‌کار شدم.


تا اینکه ۴ سال قبل باهم عقد کردیم و قرار بود ۲۰ روز دیگر مراسم عروسی‌مان را جشن بگیریم که این اتفاق افتاد. خانواده فرنوش دو روز قبل برای توزیع کارت‌های عروسی‌مان به شهرستان رفتند. در این مدت هم من به خانه آن‌ها آمدم تا فرنوش تنها نباشد. روز حادثه او روی تخت خوابیده بود و من به پارکینگ آمدم تا از داخل انباری یکسری وسایل بردارم. در حال برداشتن وسایل بودم که ناگهان صدای مهیبی شنیدم. خودم را به پارکینگ رساندم که متوجه شدم واحدی که همسرم داخل آن بوده آتش گرفته است.


در ادامه بررسی‌ها باتوجه به اینکه بهداد- همسر فرنوش- آخرین فردی بوده که زن جوان را زنده دیده است و از طرفی مشخص شد که زوج جوان باهم اختلاف داشتند و اینکه ۳۰ دقیقه قبل از حادثه بهداد آپارتمان را ترک کرده و به پارکینگ رفته است و همچنین تناقض‌گویی‌های مرد جوان، احتمال دست داشتن او در مرگ زن جوان مطرح شد؛ بنابراین بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت داماد جوان را صادر کرد. همچنین دستور داد از خانواده فرنوش درخصوص اختلافاتی که با همسرش داشته تحقیق شود تا راز مرگ زن جوان برملا شود.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس