کد خبر 1037370
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
دادگاه نمایه - کراپ‌شده

مرد کابینت ساز که طی درگیری با یک پیرزن بر سر قیمت نصب کابینت، وی را کشته بود، قصاص نمی‌شود. این قاتل پس از جلب رضایت اولیای دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

به گزارش مشرق، پدرام ۳۷ ساله که کابینت ساز بود پاییز سال ۹۴ پس از درگیری با یک زن ۶۳ ساله به نام ناهید وی را در خانه اش در جنوب تهران کشت و گریخت. این مرد که با تلاش پلیس ردیابی و بازداشت شده بود به قتل زن سالخورده طی درگیری بر سر قیمت نصب کابینت اعتراف کرد و به بازسازی صحنه جرم پرداخت. پدرام پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من قصد کشتن پیرزن را نداشتم. وقتی با هم درگیر شدیم او را هل دادم که سرش با دیوار برخورد کرد.

من همان موقع از ترس خانه پیرزن را ترک کردم و چند روز بعد به اتهام قتل بازداشت شدم. مرد کابینت ساز به قصاص محکوم شده بود که توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند. وی دیروز از جنبه عمومی جرم در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه مرد کابینت ساز در جایگاه ویژه ایستاد و به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت. وی گفت: من مدت‌ها بود که کابینت ساز بودم. آخرین بار برای نصب کابینت به خانه پیرزن تنها رفته بودم. من کابینت‌ها را نصب کردم، اما سر مبلغ دستمزد با پیرزن درگیر شدم. او می‌خواست پولم را ندهد به همین دلیل در اوج عصبانیت او را هل دادم که سرش با دیوار برخورد کرد. من از ترسم بلافاصله خانه پیرزن را ترک کردم، اما بعد متوجه شدم او جان سپرده است. وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود، گفت:من واقعا قصد کشتن پیرزن را نداشتم. من قبلا او را ندیده بودم و درگیری ما سر قیمت نصب کابینت‌ها بود. من و خانواده ام با سختی زیاد و با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کردیم و به همین دلیل حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم به خاطر خانواده ام در مجازات تخفیف قائل شوند. بنابر این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس