کد خبر 1036020
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
1

اگر می‌خواهی زود بروی بالا، دغدغه‌های زمینی‌ات را رها کن. اگر دغدغه‌هایت با دغدغه‌های امام زمان (عج) یکی شد. تو ره ۱۰۰ ساله را یک‌شبه طی خواهی کرد.

به گزارش مشرق، وقتی صحبت از یاران امام زمان (عج) می‌شود گاهی منظور یاران ویژه و خاص آن حضرتند که تعدادشان ۳۱۳ نفر است که در اولین ساعات ظهور حضرت خود را به مکه می‌رسانند که در واقع اینان فرماندهان لشکر امام زمانند. اما پس از ظهور و قیام حضرت، تمامی مؤمنین و سایر مردم رنجدیده که منتظر ندای حقّند از پیر و جوان به حضرت می‌پیوندند و با ایشان بیعت می‌کنند و ندای ایشان را لبیک می‌گویند. اینان نیز از یاران امام خواهند شد.

حضرت زهرا(س) در عرش است. مقام تقدیر و هدایت ماسوی‌ الله و دغدغه میلیاردها بچه را دارد. می‌شود که بروید کنار حضرت زهرا(س) و بگویید چیزی نمی‌خواهم و فقط آمده‌ام به شما کمک کنم. وقتی در جبهه، هر سرباز فقط سرباز است که البته کار مقدسی است اما وقتی است که مسیر را طوری سیر می‌کند که در اتاق جنگ می‌نشیند و برای عملیات نظامی در سطح جهانی برنامه‌ریزی می‌کند. عملیاتی که سطح جهانی دارد. آن وقت است که متفاوت می‌شود.

در چادر فرمانده رفتن کار هر کسی نیست

در این صورت باید آرزوهایت را دستکاری کنی. باید بدانی در چادر دشمنی تا در چادر خودی. آیا اگر در چادر خودی هستی، در چادر امام زمان (عج) هستی یا نه؛ اطرافش هستی. می‌شود که کاری کرد که حضرت زهرا(س) بفرمایند آن عزیز من آنجا حضور دارد؟ امام زمان (عج) بفرمایند فلانی هست؟

اگر می‌خواهید برسید به عرش، به جای معطلی در زمین؛ بروید در دغدغه‌های حاکمیتی حضرت زهرا (س) شرکت کنید. اگر می‌خواهی زود بروی بالا، دغدغه‌های زمینی‌ات را رها کن. اگر دغدغه‌هایت با دغدغه‌های امام زمان (عج) یکی شد. تو ره ۱۰۰ ساله را یک‌شبه طی خواهی کرد.

ببین نوع دغدغه‌های آنها چه است. تو نیز هم‌اشک و همناله امام زمان(عج) شو. از صبح که از خواب پا می‌شوی تا شب دقیقاً غصه‌هایی را بخور که امام زمانی می‌خورد. وقتی هم‌غصه حضرت زهرا(س) شدی، اولین ظهورش این است که غصه دنیا را دیگر نمی‌خوری...

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس