سعید آذری و رضا شکاری

فیفا رأی نهایی خود را در پرونده شکایت باشگاه ذوب آهن اصفهان از رضا شکاری صادر کرد.

به گزارش مشرق، فیفا بعد از گذشت ۲ سال از به جریان افتادن پرونده شکایت باشگاه ذوب آهن از رضا شکاری رأی نهایی خود را با توضیحات کامل صادر کرد.

طبق رأی نهایی فیفا کمیته حل اختلاف فیفا با پذیرش رأی فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر اینکه رضا شکاری بازیکن تحت قرارداد ذوب آهن بوده و فسخ قرارداد این بازیکن از ذوب آهن و انتقال به لیگ روسیه غیرموجه است, این پرونده را در فیفا مختومه اعلام و به باشگاه ذوب آهن اعلام کرد باید پرونده در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) پیگیری شود.

این در حالی است که پیش از این باشگاه ذوب آهن با تلاش‌های سعید آذری و وکیل ایتالیایی این باشگاه موفق شده بود در بحث شکایت این باشگاه از شکاری در بحث حق رشد, حکم محکومیت ۱۰۵ هزار یورویی را دریافت کند.

با این وجود باشگاه ذوب آهن برای اینکه بتواند پرونده شکایت خود از رضا شکاری را برای فسخ غیرقانونی و حق ترانسفر پیگیری کند, باید از دادگاه CAS اقدام کند. باشگاه ذوب آهن از زمان صدور رأی فیفا, با پرداخت هزار فرانک سوئیس ۲۱ روز فرصت دارد تا از حقش در CAS دفاع کند. با توجه به اینکه در رأی فیفا رأی فدراسیون فوتبال ایران درباره شکاری مورد تائید قرار گرفته است, ذوبی‌ها از شانس بالایی برای رسیدن به موفقیت در CAS برخوردار هستند.

در زیر ابتدا حکم محکومیت رضا شکاری در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران و در ادامه رأی نهایی فیفا را مشاهده می‌کنید:

 

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس