جشنواره فجر

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تخصیص رقم ۸میلیارد تومان از سوی شهرداری تهران برای برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: این مسئله باید به تأیید کمیسیون فرهنگی شورای شهر برسد.

به گزارش مشرق، زهرا نژادبهرام با اشاره به مطرح شدن نام شهرداری تهران به عنوان اسپانسر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: شهرداری تهران بر اساس بودجه ۹۸  می‌تواند در کارهای فرهنگی مشارکتی وارد شود، اما در ارتباط با موارد خاص از جمله برگزاری جشنواره‌ها معمولاً نظرات کمیسیون فرهنگی و اجتماعی اخذ می‌شود.

بیشتر بخوانید:

قیمت بلیت سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر امسال

وی تصریح کرد: شهرداری تهران در سال‌های گذشته نیز در کارهای فرهنگی مشارکت داشته است و حدود ۱۳۰میلیارد تومان نیز در بودجه ۹۸ شهرداری تهران برای کارهای مشارکتی در نظر گرفته شده که بخشی از این بودجه برای کارهای فرهنگی از جمله جشنواره فیلم فجر است.

نژادبهرام خاطرنشان کرد: در گذشته نیز شهرداری تهران سالن در اختیار برگزارکننده جشنواره فیلم فجر قرار داده است و در چاپ بنر و پوستر نیز با مسئولان برگزارکننده همکاری داشته است؛ چراکه جشنواره یک رویداد مهم در شهر تهران محسوب می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تخصیص ۸میلیارد تومان از سوی شهرداری تهران برای برگزاری سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر باید در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران مطرح می‌شد، گفت: باید نظرات کمیسیون نیز اخذ شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 0
 • حسن IR ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
  18 0
  به عنوان یک مسافر ثابت مترو وبی ار تی حناچی حق ندارد به جشنواره فجر کمک کند
 • IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
  8 1
  با این پول برای خط 3 مترو واگن بخرید . هم ثواب داره و هم عام المنفعه است هم ماندگاره و هم مردم کمتر له میشن صبح و غروب در واگنهای کم این خط3
 • مرصاد IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
  8 0
  این شهرداری اصلاح طلب ! اگه پول زیاد داره ، چرا ناوگان حمل و نقل عمومی رو تقویت نمی کنه ؟!!
 • IR ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
  1 0
  دستور از بالاست