کد خبر 1031995
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
حسین قدوسی

مدیرروابط عمومی پرسپولیس گفت:گزینه های داخلی و خارجی خود را با توجه به اینکه احتمال منتفی شدن بازگشت کالدرون زیاد شده بود 20 دی با یحیی گل محمدی به عنوان یکی از گزینه های مربیگری درمیان گذاشتیم.

به گزارش مشرق، حسین قدوسی درباره اظهارنظر یحیی گل محمدی مبنی بر اینکه ۱۰ روز پیش، باشگاه پرسپولیس اوساگونا را به بنده معرفی کرد، گفت: باشگاه و هیات مدیره تصمیم گرفته بودند تا روز شنبه، دهم ژانویه منتظر پاسخ نهایی آقای کالدرون بمانند. چهارشنبه شب هیات مدیره و مدیرعامل، نامه ای را به آقای کالدرون فرستادند و ۱۵۰ هزار دلار روی قرارداد او اضافه شد. پاداش ها، بندها و آفرهای جدید هم به او و دستیارانش داده شد و همین شانس بازگشت را زیاد کرده بود. حتی اعلام شد قسط دوم اماده پرداخت است و پرداخت آن را هیات مدیره ضمانت می کند.

* کالدرون خواهان افزایش 45 درصدی قراردادش شده بود

قدوسی ادامه داد: روز پنج شنبه کالدرون نامه ای به باشگاه فرستاد و خواهان افزایش ۴۵ درصدی قرارداد خود و دستیاران شان شد. ۳۵۰ هزار دلار برای کالدرون، ۷۷ هزار دلار برای خواکین و ۶۰ هزار دلار برای اینیگیو؛ درخواستی بود که سرمربی تیم طی نامه ای که از طریق واتس اپ برای مدیربرنامه های ایرانی اش فرستاده بود به باشگاه و هیات مدیره ارائه کرد. ما با این شرایط می دانستیم که تقریبا کالدرون قصد بازگشت ندارد چون‌ او بندها و خواسته های عجیب دیگری هم مطرح کرده بود.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس تصریح کرد: البته متاسفانه نامه آخرین درخواست  او عینا در یکی از رسانه ها منتشر شد که نمی دانیم کار چه کسی بود چرا که مدیرعامل‌ گفته بود با رعایت‌ اصول حرفه ای‌تا جایی که قابل بازگو باشد شفاف سازی می کنیم.

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: تنها نگرانی‌ام بحث مالی بازیکنان است

* احتمال عدم بازگشت کالدرون بود به گل محمدی پیام دادم
قدوسی اضافه کرد: روز جمعه بود که هیات مدیره تشکیل جلسه داد و با ۷۰ درصد خواسته های مالی کالدرون موافقت شد و درباره سه چهار  بند هم نظر باشگاه به او اعلام شد و با یک‌بند که تغییر مدیرعامل و تیمش بود هم کلا مخالفت شد. قرار شد تا روز شنبه این هفته باشگاه منتظر پاسخش بماند. از آنجایی که احتمال عدم بازگشت کالدرون را زیاد می دانستیم به همین دلیل بنده با نظر مدیریت روز جمعه از طریق تلگرام و تماس به آقای گل محمدی، گزینه های خارجی مان را معرفی کردم.

* مدیربرنامه های گزینه دوم هم می‌تواند شهادت دهد

وی تاکید کرد: بنده به آقای گل محمدی گفتم که هرچند وضعیت کالدرون فردا(شنبه)مشخص می شود اما از انجا که  احتمال بازگشتش ضعیف است به رغم اینکه احتمال جذب شما هم زیاد نیست  از شما درخواست می کنم به عنوان یکی از گزینه های احتمالی سرمربیگری نظرتان را به ما بگویید و این اسرار باشگاه است و آن را محرمانه حفظ کنید.مدیر برنامه های گزینه دوم سرمربیگری ما هم می تواند شهادت دهد که درباره لیست مازاد و جذب مهاجم روز شنبه چند بار با او تماس گرفتم که گفت آن مربی می گوید من‌ مطمئن نیستم ماجرا جدی شود و  لیست نمی دهم و فقط می گویم یک‌مهاجم گلزن و سرعتی جذب شود و اگر بلندقامت هم  بود بهتر. حتی گفت اگر من مربی شدم یک‌ باریکن آزاد هم بعدا جذب می کنیم.

* 10 روز قبل به گل محمدی پیام ندادیم 

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد:ما در نامه های ارسالی هیات مدیره و مدیرعامل استوکس،اوساگونا،ارتم کرواتس و چند الترناتیو ایرانی را طی مذاگرات مکتوب و از طریق ایمیل  به کالدرون معرفی کردیم اما پاسخی دریافت نکردیم. صادقانه می گویم‌ جمعه مورخ 20 دی و یک روز قبل از انتظار برای دریافت پاسخ نهایی کالدرون، گزینه های خارجی که هنوز جذب شان منتفی نشده بود را به گل محمدی معرفی کردیم.او  فیلم بازی و رزومه این چهار پنج بازیکن را دید. روز شنبه که بازگشت کالدرون به طور کامل منتفی شد بار دیگر با گل محمدی تماس گرفته و شرایط را مطرح کردیم و او هم نظر نهایی اش را با ما در میان گذاشت. اقا یحیی گفتند اگر اوساگونا از نظر بدنی آماده  است و تمرین داشته جذب او را نهایی کنید و درباره گزینه خارجی دیگر هم گفت بازیکن گلزن و توانمندی است و فقط باید مدیریت‌ کرد.‌ در واقع ما هفت روز قبل با آقا یحیی مشورت کردیم‌ و ده روز قبل نبود. احتمالا آقا یحیی در تخمین روز اشتباه کرده است. ضمن اینکه مستندات آن را در تلگرام دارم‌ که جمعه به او چهار ، پنج گزینه را با رزومه کامل و فیلم‌بازی های ۲۰۱۹معرفی کردم.

* با صفر ریال نقدینگی وارد نقل و انتقالات شدیم
قدوسی خاطر نشان کرد: در نهایت اوساگونا و یک مهاجم خارجی دیگر که در حال مذاکره با او(استوکس) هستیم تبدیل به گزینه های نهایی ما شدند و آقای گل محمدی این ۲ نفر را از بین ۵ گزینه انتخاب کردند. جذب سرمربی جدید و چهار دستیار جدیدش و اوساگونا با صفر ریال نقدینگی محقق شد و این چیزی نبود جز لطف خدا و دعای هواداران و خدا را شکر می کنم وقتی دوروز مانده به اتمام نقل و انتقالات بازگشت کالدرون‌ منتفی شد پنج گزینه خارجی را به رغم شرایط خاص موجودی داشتیم‌که آماده سفر به ایران بودند و این ماحصل دو ماه مذاکره و رایزنی مدیرعامل ،بنده و دیگر همکاران با چندین ایجنت خارجی یا داخلی و بررسی بیش از ۱۵۰بازیکن بود و در نهایت هم کاملا حرفه ای با نظر سرمربی نفرات جذب شدند و ما فقط یک روز زودتر از زمان منتظر ماندن برای پاسخ کالدرون با اقای گل محمدی مشورت کردیم و ایمان داشتیم او هرگز برای شهرخودرو با پنج گزینه ما رایزنی نمی کردند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
  0 0
  لنگه و حاشیه هاش
 • IR ۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
  0 0
  سلطانی فرهمه کار براتون می‌کند. فقط م. با این حمایت های که از لنگ میشه مهم نیست مربی تیم چه کسی باشد. ولی در آسیا دیگه لطف کمیته داوران و فدراسیون رو ندارید. مگر اینکه اعلام کنید که در آسیا هم باید داوران ایرانی برای شما داوری کنن
 • US ۰۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
  0 0
  دم خروس زد بیرون دیگه... نمیشه ماست مالی کرد... همینو چالدران ممکنه مدرک کنه تو فیفا
 • US ۰۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
  0 0
  دم خروس زد بیرون دیگه... نمیشه ماست مالی کرد... همینو کالدرون ممکنه مدرک کنه تو فیفا

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس