کد خبر 1029579
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
کالدرون انصاری فرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به هواداران عزیز می‌گوییم نگران نقل و انتقالات نباشند و امیدواریم‌ تصمیم نهایی آقای کالدرون نیز بازگشت به تیم باشد.

به گزارش مشرق، محمدحسن انصاری فرد اظهار داشت: پرسپولیس در شرایط ویژه ای قرار دارد. می دانم‌ هواداران‌ از مشخص نشدن وضعیت سرمربی تیم، عدم جذب بازیکن و سکوت باشگاه در قبال‌ بسیاری از مسایل که دغدغه آنهاست، کلافه و نگران‌ هستند.

وی ادامه داد: بخاطر بروز این‌ وضعیت، صمیمانه از آنها عذرخواهی می کنم. دوست داریم‌ این هواداران با معرفت و دوست داشتنی همیشه شاد و راضی باشند. درباره این سه موضوع نیز توضیحاتی می دهم و از آنها درخواست دارم پیش داوری نکنند و ایمان داشته باشند اگر قصوری از طرف بنده وجود داشته باشد، شجاعت بیان آن را دارم.

انصاری فرد گفت: به خاطر شرایط ویژه کنونی، بنده و مسئولان باشگاه سعی کردیم کمتر اظهار نظر داشته باشیم چرا که اظهارنظرها و واکنش ها می تواند موجب بروز مشکلات بیشتر شود؛ بویژه اینکه دغدغه ما و هیات مدیره بازگشت آقای کالدرون و حل‌ برخی موارد بود. در همین راستا، پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه نیز نبودیم که از آنها نیز پوزش می طلبیم.
وی درباره مذاکرات انجام شده برای بازگشت کالدرون و دستیارانش‌ عنوان کرد: هدف و رویکرد باشگاه بازگشت آقای کالدرون بوده است. خوشبختانه پیام های مثبتی را دریافت کردیم و به همین دلیل، شب گذشته فورا جلسه ای با حضور نماینده ایشان برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

125 هزار دلار به حساب کالدرون رفت

مدیرعامل پرسپولیس افزود: در پی این جلسه و پیرو موارد مطرح شده، نامه ای شب گذشته از سوی بنده و هیات مدیره برای آقای کالدرون ارسال شد و فعل و انفعالات جدیدی رخ داد. در مجموع باید یگویم منتظر تصمیم نهایی ایشان هستیم. امیدواریم طی ۲۴ ساعت آتی، تصمیم‌ نهایی ایشان بازگشت به پرسپولیس باشد و ایشان به کارشان در تیم، ادامه دهند.
محمدحسن انصاری فرد درباره نقل و انتقالات گفت: طبق درخواست کادر فنی، قرار بود بین دو تا سه بازیکن به تیم اضافه شوند. می دانم هواداران‌ به شدت ناراحت و نگران‌ هستند. موفق به جذب بازیکنان ایرانی مدنظر سرمربی نشدیم. دو باشگاه در خطر سقوط و یک‌ تیم مدعی کسب سهمیه با انتقال بازیکنان خود موافقت نکردند چرا که به آنها نیاز داشتند.

وی ادامه داد: رایزنی های متعددی در این مورد داشتیم و می دانیم که این باشگاهها با انتقال این نفرات که مدنظر دیگر تیم ها از جمله تیم های مدعی بودند نیز مخالفت کرده اند. با این وجود، باید بگویم که به رغم فرصت محدود باقی مانده، می توانیم تیم را تقویت کنیم و از این بابت نگران نیستیم. گزینه هایی در دسترس هستند و امکان تقویت تیم وجود دارد.

انصاری فرد اظهار داشت: از هواداران درخواست داریم بخاطر موفقیت و حفظ آرامش تیم، به حواشی و شایعات توجهی نداشته و ایمان داشته باشند در نهایت صداقت تمامی دغدغه ها و انتظاراتشان را درک‌ می کنیم. هواداران عزیز بدانند مصلحت پرسپولیس ارجح بر هر چیزی است و بر اساس آن تصمیم می گیرم و بر همین اساس هم اظهار نظر خواهم‌ کرد. دیده اید هر زمان مصلحت پرسپولیس دفاع از حق آن‌ بوده، سکوت نکرده و هر زمان‌ نیاز به سکوت بوده هم حرف نزده ام. به همین دلیل، از آنها درخواست دارم پیش داوری نکرده و به رغم این وضعیت که نگرانشان کرده، آرامش خود را حفظ کنند.

منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس