امیرعبداللهیان:هدف از طرح "معامله قرن" تجزیه منطقه است

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در امور بین‌الملل گفت که پاسخ ایران،‌ آمریکا را پشیمان خواهد کرد و ترامپ باید مسئولیت اقدامات تروریستی خود را بر عهده بگیرد.

به گزارش مشرق، «حسین امیرعبداللهیان» دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در امور بین‌الملل روز سه‌شنبه در خصوص انتقام جمهوری اسلامی ایران از ترور شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد که اگر کمی منتظر بمانید، خبرهای مربوط به پاسخ ایران به آمریکا را دریافت خواهید کرد.

بیشتر بخوانید:

توییت امیرعبداللهیان درباره استیضاح ترامپ

امیرعبداللهیان که با شبکه المیادین گفت‌وگو می‌کرد، افزود: سلسله اقدامات پشیمان‌کننده ایران علیه آمریکا در زمان مناسب رخ خواهد داد و خیلی منتظر نخواهیم بود.

وی که با شبکه المیادین گفت‌وگو می‌کرد، افزود: سلسله اقدامات پشیمان‌کننده ایران علیه آمریکا در زمان مناسب رخ خواهد داد و طولی نخواهد کشید.

امیرعبداللهیان افزود: به اقدام تروریستی آمریکا در ترور سردار سلیمانی پاسخ خواهیم داد. این پاسخ آمریکا و کسانی که را از لحاظ اطلاعاتی در خصوص این جنایت با واشنگتن همدستی کردند، خواهیم داد.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در امور بین‌الملل افزود: ترامپ مرتکب جنایتی بزرگ شده و اکنون در باتلاق گیر افتاده و بسیار پشیمان خواهد شد.

وی به شبکه المیادین گفت که منطقه پس از شهادت سردار سلیمانی، شکل دیگری به خود خواهد گرفت.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس