اتوبوسرانی

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تمهیدات ناوگان حمل و نقل عمومی در مراسم تشییع پیکر سپهبد قاسم سلیمانی را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، یوسف حجت، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تمهیدات ترافیکی و خدمات رسانی ناوگان عمومی پایتخت را برای مراسم تشییع پیکر سردار شهید و شهدای همراهش را تشریح کرد.

وی بیان داشت: مراسم وداع با پیکر شهدا از ساعت ١٩ امروز یکشنبه پانزدهم دی در مصلی تهران برگزار می‌شود و شرکت واحد اتوبوسرانی تمام ظرفیت خود را برای جابه‌جایی شهروندان به کار خواهد گرفت.

وی افزود: انتقال شهروندان برای حضور در مصلی تهران از ساعت ١٨ و از ٩ میدان اصلی پایتخت از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی انجام می‌شود که پس از اتمام مراسم نیز خدمات رسانی به شهروندان به سمت میادین اصلی صورت خواهد گرفت.

وی بیان داشت: میدان صادقیه، چهارراه تهرانپارس، پایانه شمشیری، پایانه خاوران، شهرک شهید محلاتی، میدان نازی آباد، میدان نبوت، تهرانسر و میدان شهر ری، میادینی هستند که خطوط ویژه‌ اتوبوسرانی به سمت مصلی تهران خدمات رسانی خواهند کرد. 

حجت گفت: هم‌چنین برای برگزاری هر چه بهتر مراسم تشییع پیکر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، خط اتوبوسرانی مربوط به مسیر تشییع جهت رفاه حال شهروندان جمع آوری و کار جابه‌جایی خیل عظیم شهروندان از دیگر میادین و مسیرهای مربوطه انجام می‌شود.
خدمت رسانی شرکت واحد اتوبوسرانی به شهروندان در روز تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از ساعت ٧ صبح و مطابق روال نمازجمعه و به‌صورت رایگان صورت می‌گیرد و در انتهای مراسم تشییع، خدمات رسانی اتوبوس‌های شرکت واحد از میدان آزادی به مبادی اولیه هم صورت می‌گیرد. 

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران عنوان کرد:  با توجه به اینکه مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد در دانشگاه تهران برگزار می‌شود، شهروندان در نظر داشته باشند که خط ١ بی ار تی در روز  دوشنبه و در ساعات برگزاری مراسم خدمات رسانی نخواهد کرد.

وی در ادامه به تمهیدات مترو تهران برای برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در روز دوشنبه اشاره کرد و گفت: نظر به اینکه  مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود، از این رو خدمات رسانی مترو تهران در روز دوشنبه برای مراسم تشییع پیکر سردار شهید، رایگان است. 

حجت گفت: هم چنین در مسیرهایی که از سوی ستاد اقامه مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام می‌شود، تاکسیرانان به‌صورت خودجوش و رایگان مستقر و خدمات رسانی خواهند کرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس