سردار نقدی نمایه

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: آمریکایی‌ها اگر می‌خواهند جان سالم به در ببرند، باید پایگاه‌های خود را جمع کنند و بروند.

به گزارش مشرق، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگویی تلویزیونی پیرامون شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: عوارض رویارویی آمریکا با ما برای آنها بسیار دردناک خواهد بود.

وی با بیان اینکه پیامد این اتفاق برای آمریکایی ها بسیار زیاد است، گفت: اولا این انتقام قطعی است و آمریکا بیخودی پیام و نامه نفرستند، چون همه را بسیج کرده که یا زنگ بزنند و یا با وزیر خارجه دیدار کنند. شما که مرد این کار نبودید، پس چرا مرتکب چنین غلطی شدید؟

بیشتر بخوانید:

چرا پرچمداران مبارزه با تروریسم را ترور می‌کنند؟

سردار سلیمانی مجدداً از گریبان میلیون‌ها انسان طلوع کرد

سردار نقدی با تاکید بر اینکه انتقام حتما گرفته خواهد شد و این مسئله راه دیگری ندارد و آمریکایی‌ها هم بیخود پیغام نفرستند، ادامه داد: بخش زیادی از این اقدام در دست کسی نیست و از دست همه خارج است، اینها مسئله را در رویارویی به جایی رسانده اند که بخشی از کار در دست کسی نیست چراکه در تمام جهان اسلام با عظمتش فرماندهان مقاومت تصمیم می‌گیرند و ضربه خود را خواهند زد و هر کدام در یک جایی از جهان اسلام ضربه‌ای را به آنها خواهند زد و نه کسی به آنها دستور می‌دهد و نه کسی می‌تواند به آنها بگوید این کار را نکنید.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: بخشی از انتقام که مربوط به ما است قطعا انجام می‌شود و آنها حتما پاسخ جنایت خود را خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه انتقام خواسته همه ملت ایران و عراق است، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها اصلا ظرفیت یک رویارویی نظامی گسترده را ندارند. رئیس جمهور فعلی آمریکا با این شعار روی کار آمد که ما ۷ هزار میلیارد دلار خرج کردیم و هیچ چیز نصیب ما نشد، آیا امروز اقتصاد آمریکا ظرفیت این را دارد که ۵ هزار میلیارد دیگر هزینه کند؟ و یا حتی هزار میلیارد دلار؟

سردار نقدی اظهار داشت: نه اقتصاد، نه اوضاع آشفته سیاسی داخلی آمریکا و نه نفرت بین المللی که در جهان نسبت به آمریکا ایجاد شده است، هیچکدام از شرایط به نفع آمریکا نیست.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه حشدالشعبی اگر فقط یکی از عملیات‌هایی را که علیه تروریست‌ها انجام داده، علیه آمریکایی ها اجرا کند، صد در صد پایگاه‌های آمریکایی در عراق برچیده خواهد شد، افزود: آمریکایی‌ها اگر می‌خواهند جان سالم به در ببرند، باید پایگاه‌های خود را جمع کنند و بروند.کمترین بهایی که آمریکایی ها در این قضیه خواهند پرداخت این است که دیگر جایی برای پایگاه‌هایشان در منطقه وجود نخواهد داشت.

وی در خصوص انتصاب سردار قاآنی به فرماندهی نیروی قدس سپاه، با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی وی، گفت: آقای «حاج اسماعیل» همان حاج قاسم رسانه‌ای نشده خودمان است و شجاعت، صلابت، تدبیر و قدرت فرماندهی را در دوران دفاع مقدس تجربه کرده و فرمانده لشکرهای پر افتخار امام رضا و نصر بوده است.

سردار نقدی ادامه داد: ایشان زودتر از حاج قاسم وارد نیروی قدس سپاه شد و سوابق و تجربیات و روابطش با نهضت های آزادیبخش قدیمی‌تر از حاج قاسم شکل گرفته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه تقوای بالای سردار قاآنی موجب شده تا هیچ ردی از او نباشد و پشت سر فرمانده خود حرکت کند، تاکید کرد: ندیدن افراد، نشانگر اوج شخصیت است و ایشان برای بنده یک شخصیت الگو است چه در شهامت و شجاعت و قدرت فرماندهی و چه در اخلاص و تواضع و همه خصوصیاتی که شنیدید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 19
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 10
 • NZ ۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  7 14
  آقایون, برادران اینجا خیانت شده, ترور سردار پیچیده نبود! نبود و نبود! اگر انتقامی وجود دارد باید از داخل شروع شود. اگر انتقامی وجود دارد باید طوری باشد که بصورت همزمان تمام پتانسیل دشمنان در منطقه و غده های سرطانی از بین بروند.
  • مرتضی IR ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
   0 0
   شاید تو ایران اختلافی نسبت به مدیریت باشد و از روی نا آگاهی ولی سفر عادی و مشخص سردار که مخفی نبوده و ترور سردار بزرگ نیاز به پیچیدگی و برنامه ریزی آنچنانی نداشته . حداقل یکدست بودن مردم و عشقشون تو وداع با سردار مشخص شد . اسم سردار غرور آمریکا رو میشکست الان هم احساس میکنم کسایی هستند که حس انتقام از آمریکا و اسرائیل رو برگردونند به داخل کشور. دشمن مسلمان فریب خورده است باید آگاه بشه دشمن اصلی اسرائیله
 • IR ۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  16 1
  قاآنی همان قاسم سلیمانی است.
 • دیده بان IR ۰۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  14 14
  سلام ودرودبرحاج اسماعیل عزیز وهمه عزیزان سرافراز نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 • IR ۰۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  12 7
  اتفاقا نشناختن سردار قاآنی یک نکته مثبت است که دشمن را گیج میکند ، چون از نحوه عمل وی آگاهی ندارد ، در سایه قرار گرفتن او حتما جز تاکتیک سپاه قدس بوده بنحوی حضور داشته باشی اما غیر از آگاهان و مرتبطین در صحنه که بخوبی آشنائی دارند ، که نشان از فراست سازمانی بوده ، آفرین به سپاه که هوشمندانه عمل مینماید ، گاهی مانند این حرکت ، طرف مقابل را حسابی مغموم و نا امید میسازه ، آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون ایشان و همه همراهان و همکاران از جمله نیروی محور مقاومت از پیشگاه خداوند باریتعالی داریم ،
 • IR ۰۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  4 4
  عالی کیف کردم
 • NL ۰۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  5 5
  آنقدر همه چیز را رسانه ای نکنید، چرا سردار سلیمانی تبدیل به یک هدف راحت شده بود!؟؟
 • هاشم CA ۰۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  3 5
  احسنت موضغ رسمی ایران باید همین باشه: ردار نقدی با تاکید بر اینکه انتقام حتما گرفته خواهد شد و این مسئله راه دیگری ندارد و آمریکایی‌ها هم بیخود پیغام نفرستند، ادامه داد: بخش زیادی از این اقدام در دست کسی نیست و از دست همه خارج است، اینها مسئله را در رویارویی به جایی رسانده اند که بخشی از کار در دست کسی نیست چراکه در تمام جهان اسلام با عظمتش فرماندهان مقاومت تصمیم می‌گیرند و ضربه خود را خواهند زد و هر کدام در یک جایی از جهان اسلام ضربه‌ای را به آنها خواهند زد و نه کسی به آنها دستور می‌دهد و نه کسی می‌تواند به آنها بگوید این کار را نکنید. معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: بخشی از انتقام که مربوط به ما است قطعا انجام می‌شود و آنها حتما پاسخ جنایت خود را خواهند گرفت.
 • رضا IR ۰۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  2 13
  آفرين ! با اينكه باهات ميونه اى ندارم اما حرف خوشگلى زدى : شما كه مرد اين كارها نبوديد غلط كرديد دست به اين كار زديد! بايد همين حرف رو بولد كنند و به گوش اون قمارباز برسونند !
 • IR ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  4 5
  فعلاً که افسادطلبان جوری در فضای مجازی زوزه می کشند که مشخص است بیشتر از ترامپ و نتانیاهو و بن سلمان از انتقام سخت ترسیده اند
 • IR ۰۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  5 11
  کاری به هیچ حرفی نداریم فقط انتقام سخت
 • IR ۰۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  4 4
  کمترین حد انتقام این جنایت برچیدن بساط آمریکا از منطقه است و پس از آن جلو انداختن نابودی اسراییل غاصب و آنگاه آزادی حرمین شریفین. این است خونبهای سردار سلیمانی نه چیزی کمتر از اینشیار باشد
 • علی IR ۰۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  3 12
  ترامپ لعنتی این را بدان اول از همه اسرائیل نابود می شود ودیگر تمامی مناطق نفوذتان ,خداوند بوسیله پرندگان با سنگ ریزه های بیابان قوم ابرهه را نابود کرد,نابود شما ظالمان نزدیک است وعده خدا حتمی است..
 • یوسفی IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  19 4
  انتقام انتقام انتقام فقط با این کلمه ارامش می گیریم باید انتقام بگیرید این خواسته مردم است
 • ناشناس IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  2 2
  ترور شهید سردار قاسم سلیمانی در عراق مقدمه ای بر سیاست جدید آمریکا در منطقه است.
 • ناشناس IR ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  13 10
  به خدای محمد صلی الله علیه آله وسلم قسم تمام وجودم رو نفرت گرفته و اگر انتقام سخت گرفته نشه که میشه چون آقای من و مولای من فرموده یه بلایی سر خودم میارم.الان هم از یه استان ویگه اومدم مشهد مقدس تشییع جنازه سپهدم شرکت کنم
 • منتقم IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  4 0
  بهترین گزینه برای ایران در این فرصت بدست آمده و رسیدن به آرزوی سردار حاج قاسم سلیمانی در یک روز و در یک لحظه هزار موشک بالستیک خرمشهر به اسرائیل شلیک کنیم و اسرائیل را محو و نابود کنیم و روح بزرگوار را شاد کنیم .
  • IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
   0 1
   كاش به اندازه يك موش عقل داشتي
 • مرصاد IR ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  1 1
  قاآنی ؛ همان "قا"سم سلیم"انی" است ، با همان صلابت !!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس