قاسم سلیمانی

سرپرست معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: امنیتی که ما داریم به خاطر رشادت سردار سلیمانی و همرزمان اوست، آمریکا حماقت بزرگی کرد و از این اتفاق آسیب خواهد دید.

به گزارش مشرق، مهدی علی‌نژاد در خصوص شهادت سردار قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار سلیمانی یک نماد نه فقط برای ایران بلکه برای کل منطقه بود. او نمادی از مقاومت، شجاعت، زلالی ایمان، نفوذ بصیرت و نگاه بود که امروز کل منطقه ما به خاطر نابودی داعش وامدار ایشان است.

وی افزود: اگر امنیتی در منطقه وجود دارد به خاطر رشادت ایشان و همرزمان‌شان است. دولت آمریکا و ترامپ حماقت بزرگی کرد و به خاطر این اتفاق آسیب زیادی خواهد دید. وقتی یک دیوانه در کشوری مانند آمریکا قدرت را در دست می‌گیرد خطرناک است. جریان مقاوت در دنیا انتقام سختی از آمریکا می‌گیرد.

سرپرست معاونت حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در خصوص عکس‌العمل اهالی ورزش به شهادت سردار سلیمانی، خاطرنشان کرد: جامعه ورزش از این اتفاق ناراحت است و عکس‌العمل‌هایی که قهرمانان ما داشتند نشان دادند بسیار متاثر هستند. امنیتی که ما داریم ثمره سالها رشادت و نگهبانی سردار سلیمانی از مرزهاست. ما مردم قدردانی داریم و فکر می‌کنم روز تشییع سردار سلیمانی روز به یادماندنی خواهد بود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار) IR ۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
  0 0
  عزیز دل ملت قهرمان. سپهبد سلیمانی خوشزبان . امیر شجاع و فهیم و صبور . بسر بردی عمرت بعشق زبور . بقرآن و پیغمبر و اهل دین . بخفت کشاندی همه اهل کین . شهادت نباشد به هرکس نصیب . مگر بوده باشد وجودش خصیب . هنیئا لک ای سرور راد ما . شدی ماندگار در دل و یاد ما .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار) IR ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
  0 0
  سپهبد سلیمانی با صفا . همه عمر کردی بعهدت وفا . بدان نیست مهرت ز دلها جدا . قرارگاه عرش بزر گ خدا . همه غمگساریم ز پیر و جوان . براهت رویم جملگی پر توان .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار) IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
  0 0
  دشمنان خبیث . بشنوید این حدیث . فرعونان زمان . هیچ ندارید امان . ما قوی تر ز شیر . از جوان تا به پیر . کار سر دار خویش . می بریم خوب به پیش . چون بعقل سلیم . بود باید حلیم .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار) IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
  0 0
  دشمنان خبیث . بشنوید این حدیث . فرعونان زمان . هیچ ندارید امان . ما قوی تر ز شیر . از جوان تا به پیر هر کدام یک یلیم . همچو موسی کلیم . کار سر دار خویش . می بریم خوب به پیش . راه حق می رویم . تا که پیروز شویم . چون به عقل سلیم . بود باید حلیم . جناب علی نژاد عزیز با سلام و احترام خدمت حضرت عالی و خواننگان عزیز این مطلب را که مجددا در اینجا میآورم پوزش میخواهم چون قبلا بنا به ملاحظاتی دو فراز از آن را نیاورده بودم ولی حالا در اینجا میآورم عفوم بفرمائید . متشکرم .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار) IR ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
  0 0
  درود بر غیوران خوب سپاه . بقدرت کنند دشمنان سر براه . از آنان بمالند بخاک پوزه ها . کنند حفظشان داخل موزه ها . بنازم به این عزت و اقتدار . کند هر مسلمان به آن افتخار .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
  0 0
  درود بر غیوران خوب سپاه . بقدرت کنند دشمنان سر براه . از آنان بمالند بخاک پوزه ها . کنند حفظشان داخل موزه ها . بنازم به این عزت و اقتدار .کند هر مسلمان به آن افتخار .

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس