محسن پیرهادی

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، برخی فهرست سازی‌ها به نام شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی را بازی رسانه ای دانست و انتشار فهرست نهایی پیش از یازدهم بهمن ماه را بی اساس اعلام کرد.

به گزارش مشرق، محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در حال حاضر، هنوز نتایج نهایی تایید صلاحیت نامزدها در هیئت های نظارت مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:

توضیحات پیرهادی درباره نحوه تهیه لیست شورای ائتلاف

وی افزود: از سوی دیگر، در داخل شورای ائتلاف، ساز و کار تعیین مصادیق همچنان در جریان است. تا ۱۴ دی ماه، احزاب، تشکل ها و شخصیت ها قرار است فهرست های پیشنهادی دو برابر ظرفیت خود را به شورا معرفی کنند.

پیرهادی ادامه داد: در مرحله بعد، ۱۲۰ نفر از میان این افراد بر اساس رزومه ها و شاخص های اعلامی توسط منتخبین شورای ائتلاف که خود نامزد نمایندگی نباشند، انتخاب می شوند و سپس، نظرسنجی در میان جامعه آماری چند هزار نفری فعالان سیاسی، نخبگان و عموم مردم محلات، اقشار، اصناف و احزاب شهر تهران، منجر به انتخاب ۶۰ نفر خواهد شد. 

وی عنوان کرد: از میان این ۶۰ نفر نهایی، بر اساس شاخص هایی در مجمع شهر تهران و تشکیل هیئت داوری متشکل از اعضای شورا و افراد حقیقی معتمد جریان انقلاب، ۳۰ نفر نهایی تهران انتخاب خواهند شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در خاتمه تصریح کرد: لازم به ذکر است که خود اعضای هیئت داوری، ترکیبی از اعضای غیرنامزد شورای ائتلاف و افرادی خواهند بود که خود با رای مجمع بزرگ نظرسنجی انتخاب خواهند شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس