کد خبر 1025901
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
لوگوی نساجی مازندران

باشگاه نساجی مدعی شد که حسن جعفری بازیکن این تیم بوده و قراردادش با تیم فوتبال شهر خودرو غیرقانونی است.

به گزارش مشرق، باشگاه نساجی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده است:

«بر کسی پوشیده نیست که انتقال یک بازیکن بین دو باشگاه، صرف توافق بازیکن و باشگاه خواهان کفایت نمی‌کند و  توافق باشگاه فعلی بازیکن هم لازم و ضروری است تا قراردادی سه جانبه منعقد شود. در غیر این‌صورت هر قراردادی فی‌مابین غیرقانونی و بی‌اعتبار است. بر همین اساس حسن جعفری تحت قرارداد باشگاه نساجی مازندران بوده و این قرارداد اخیرش با شهر خودرو غیرقانونی است.

لازم به توضیح است: در یکی از بندهای قرارداد چند بازیکن نساجی اشاره شده بود که در صورت عدم دریافت 50 درصد از مبلغ قرارداد تا پایان نیم‌فصل اول، بازیکن می‌تواند قرارداد خود را یکطرفه فسخ کند. این در حالی است که باشگاه نساجی پیش از پایان نیم‌فصل به دلیل اینکه برخی از بازیکنان با وسوسه دلالان و برخی باشگاه‌ها قصد جدایی داشتند از اخذ چک یا دادن شماره حساب بانکی خود امتناع کردند. متأسفانه برخی از این بازیکنان حتی حساب خود را برای عدم دریافت پول از نساجی بستند! بنابراین باشگاه نساجی مازندران ضمن در جریان گذاشتن  متولیان امر با هماهنگی و دستور سازمان لیگ و آقای فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل‌وانتقالات چک‌های این بازیکنان در همان زمان تحویل کمیته محترم تعیین وضعیت داد.

بیشتر بخوانید:

بازگشت مدافع پیشین شهرخودرو به این تیم

عجیب است که حسن جعفری با وجود تماس تلفنی آقای جمشید نورشرق، رئیس محترم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از دریافت چک باشگاه نساجی مازندران از این کمیته امتناع ورزیده که دلیل آن امروز مشخص شده است.

در پی وقوع این رفتار غیرحرفه‌ای، باشگاه نساجی  وظیفه خود می‌داند ضمن شکایت رسمی از باشگاه شهرخودرو، شکایت خود را از این بازیکن نیز به محاکم فوتبالی ارائه دهد.

باشگاه نساجی مازندران که همچون شهر خودرو توسط بخش خصوصی اداره می‌شود توقع بیشتری از باشگاه مشهدی داشت. انتظار می‌رفت باشگاه شهرخودرو به عنوان یک تیم خصوصی شرایط باشگاه نساجی مازندران را بهتر از سایر تیم‌ها درک کرده و برای جذب بازیکن از راه قانونی و تعامل وارد می‌شد. چه بسا در این صورت ما نیز آماده همکاری و تعامل بودیم».

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس