کد خبر 1023396
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
کالدرون و انصاری فرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بابت پیام اینستاگرامی سرمربی این تیم به وی گلایه کرد.

به گزارش مشرق، پیام امروز گابریل کالدرون بابت ناراحتی اش از رفتار پرسپولیس در صفحه شخصی اش، باعث شوک به مدیرعامل باشگاه شده است.

در جلسه ای که روز گذشته ای بین آنها برگزار شد، در مورد مسائلی که باعث گلایه از طرف مرد آرژانتینی شده بود، مباحثی مطرح شد. اینکه فردای جلسه و به یک باره چنین پیامی منتشر شده، برای انصاری فرد هم جای سوال و ابهام داشته است.

او در پیامی که برای سرمربی سرخپوشان ارسال کرده، گلایه خود بابت اینکه چرا موضوعات را به خودش منتقل نکرده و از این طریق ناراحتی اش را عنوان کرده، اعلام کرده است.

درحالی که کالدرون برای دریافت مطالباتش حق دارد دغدغه داشته و خواهان منظم پرداخت شدن آنها باشد اما سوالی که مطرح می شود این است که چرا فردای روزی که جلسه برگزار شده، این پست منتشر شده است؟

بیشتر بخوانید:
 

نازِ کالدرون خریدار دارد؟


اظهارنظر عجیب کالدرون در مورد پرسپولیس +عکس

پیگیری ها نشان می دهد کالدرون بابت مصاحبه روز گذشته انصاری فرد در جمع خبرنگاران که اعلام کرده مشکلی بین او و باشگاه نیست و کارها انجام می شود، ناراحت شده و توقع نداشته مدیرعامل بگوید مشکلی وجود ندارد. همین جمله برای سرمربی آرژانتینی کافی بوده تا امروز در پستی ناراحتی خود را با عکسی  از خودش و مدیر باشگاه اعلام کند.

انتشار عکس انصاری فرد همراه کالدرون در این پست به این معنا است که تمام فشارها روی مدیرعامل است. این در شرایطی است که قرارداد کالدرون با نظر هیات مدیره امضا شده و آنها بوده اند که وعده هایی داده اند. اکنون همه این توقع ها به سمت مدیرعامل است.

مسئله دومی که برای پرسپولیس هم سوال ایجاد کرده، این است که چه کسی پست های اینستاگرامی را منتشر می کند. بی شک کسی که چنین مشورتی به سرمربی سرخپوشان می دهد، یک ایرانی است چرا که کالدرون به زبان فارسی تسلط ندارد. باید پرسید نباید حواس مدیران باشگاه به سرمربی خود باشد که از چه کسانی مشاوره می گیرد و چرا لایک کالدرون پای مطالبی هست که به فارسی نوشته شده؛ درحالی که آشنایی به زبان فارسی ندارد؟

باید منتظر شد و دید هیات مدیره پرسپولیس و مدیرعامل تا چه زمانی قرار است با این روابط نه چندان مطلوب، امور این باشگاه را جلو ببرند؛ آن هم در شرایطی که این باشگاه از نظر مالی در وضعیت مناسبی نیست.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس