کد خبر 1023059
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
محمدحسن انصاری فرد کالدرون

گابریل کالدرون سرمربی ، خواگین و اینیگو مربیان پرسپولیس در باشگاه حضور یافته و جلسه آنها با مدیرعامل باشگاه برگزار شد.

به گزارش مشرق، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت : جلسه بسیار خوبی برگزار شد و هماهنگی های لازم برای بسیاری کارها صورت گرفت. این نشست بمنظور پیگیری امور اداری و سفر کادر فنی و پرداخت بدهی باشگاه  بابت بلیت خریداری شده از سوی آنها برای پرواز رفت  برگزار شد و مقرر گردید بلیت بازگشت هم طبق زمان تعیین شده در دو روز آتی  تهیه شود. 

وی افزود: مدیریت هم فرصت را مغتنم شمرد و درباره اردوی قطر هماهنگی هایی را  در این نشست انجام داد و مباحثی مطرح شد. باشگاه گزینه و کمپ های مدنظر خود  برای برپایی اردوی نیم فصل در دوحه را که در دو سه روز گذشته نهایی شده را  به  آقای کالدرون معرفی کرد که مورد موافقت او قرار گرفت و باشگاه پیگیری های لازم را برای رسمی شدن برپایی اردو در این کمپ  انجام خواهد داد و مشکلی برای برپایی اردو وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

درخواست ۲ خارجی پرسپولیس قبل از تعطیلات

مدیر روابط عمومی باشگاه تصریح کرد :قبلا آقای پیروانی تاریخ  بازی های  دوستانه مدنظر کالدورن در اردوی نیم فصل را به باشگاه اعلام کرده بود و امروز هماهنگی های لازم انجام شد تا برای تدارک دیدن بازی های تدارکاتی هم اقدام شود. تیم پرسپولیس از یازده تا بیست و سوم ژانویه اردوی خارجی خود را برگزار خواهد کرد و برنامه تمرینات و امکانات مورد نیاز هم از سوی سرمربی تیم به باشگاه و پیروانی اعلام شده است و طبق آن برخی  هماهنگی های لازم امروز انجام شد.

قدوسی ادامه داد: جلسه مدیر عامل باشگاه با بشار رسن و رادوشوویچ  هم بعد از اتمام این جلسه برگزار خواهد شد. افشین پیروانی هم  در باشگاه حضور یافت و هماهنگی های لازم برای اردوی قطر  با ایشان انجام شد. کالدرون اعلام کرد لیست تعداد نفرات اعزامی را طی روزهای آتی به پیروانی تهاجم خواهد کرد تا برای رزرو هتل اقدامات اولیه انجام شود و لیست نهایی نفرات اعزامی هم بعد از بازی با نساجی به باشگاه اعلام می شود.

همچنین باشگاه پرسپولیس نوشت؛ کالدرون و دستیارانش درباره برخی امور اداری و کاری مربوط به خود در باشگاه حضور یافتند و هماهنگی های لازم برای برپایی اردوی قطر انجام شد و کالدرون موافقت خود برای برپایی اردو در کمپ پیشنهادی باشگاه را اعلام داشت. کالدورن و دستیارانش بعد از بازی با نساجی راهی آرژانتین و اسپانیا خواهند شد.

منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس