زرینچه

سرپرست سابق استقلال در خصوص حضورش در تمرین امید توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش مشرق، جواد زرینچه سرپرست سابق استقلال در تمرین تیم امید حضور یافت تا خوش و بشی با کادر فنی امید داشته باشد با وی درباره حضورش در تمرین امید و همچنین آخرین شرایط استراماچونی در ایران به صحبت پرداختیم.

* در مورد حضورتان درتمرین تیم ملی امید صحبت کنید؟

برای دلگرمی دادن به بازیکنان جوان در تمرین حضور پیدا کردم باید قبول کنیم حساسیت همیشه بیشتر روی بزرگسالان است و به پایه‌ها آنقدری توجه نمی‌شود من یک جورایی تیم امید را غریب دیدم تنها چیزی که در حال حاضر این تیم نیاز دارد حمایت است امیدوارم که بازیکنان تیم‌ ها در اختیار تیم امید قرار بگیرند تا این تیم با تمامی نفرات تمرینات خودرا انجام دهد.

* آیا توصیه‌ای هم به حمید استیلی داشتید؟

حمید استیلی خودش مرد روزهای سخت فوتبال بوده بهترین تجربه در حال حاضر در اختیار تیم امید است. بهترین نفرات هم در  کادر فنی و هم در بازیکنان وجود دارند شما اگر نگاه کنید همیشه بهترین ایجنت‌های دنیا در بازی‌های تیم‌های امید حاضر می‌شوند تا بهترین استعدادها را پیدا کرده و ترانسفر کنند.

* خوش و بش گرمی هم با علی پروین داشتید؟

پروین اسطوره فوتبال ایران است و خیلی وقت بود که ایشان را ندیده بودم علی آقا نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده بود.

بیشتر بخوانید:

زمان نمی‌گویم، اما استرا صددرصد بر می‌گردد

* آیا تیم ملی امید المپیک صعود می‌کند؟

سال‌های سال است که در حسرت این اتفاق مانده‌ایم 44 سال است که نرفته‌ایم امیدوارم بالاخره در آ‌خرین دوره مسابقه امیدها این حسرت شکسته شود. تیم ملی ما توانایی حضور در المپیک 2020 ژاپن را دارد.

* خیلی‌ها بعد از حضور شما در تمرین امید انتقاد کردند که زرینچه به تمرین استقلال نمی‌رود اما در تمرین تیم امید حضور پیدا می‌کند؟

من دیگر مسئولیتی در استقلال نداشتم که بخواهم در تمرین حضور یابم می‌توانید بروید بپرسید تنها سرپرستی بودم که در شش ماه حضورم در استقلال پنج بار هم غیبت نداشتم.

* از وضعیت استراماچونی خبر دارید؟

همین چیزهایی همه می‌دانند من هم می‌دانم مثل بعضی ها نیستم که مدام دروغ بگویم که استراماچونی در حال آمدن است به نظر من هنوز برخی از مسئولان استقلال رو راست نیستند همین باعث شده که مردم دلخور شوند.

* از عملکرد استقلال در پایان نیم فصل رضایت دارید

فکر می‌کنم بهترین نتایج را گرفتیم با وجود مصدومیت‌ها تغییرات زیاد بازیکنان و همچنین اشتباهات داوری همین که در صدر جدول قرار داریم نشان می‌دهد عملکردمان خوب بوده است.

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس