کد خبر 1020367
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
فدراسیون فوتبال

رییس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای گفت: با تلاش باشگاه استقلال، وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال، موضوع مربوط به مهدی رحمتی مرتفع شد.

به گزارش مشرق، داریوش مصطفوی درباره وضعیت باشگاههای استقلال و پرسپولیس در موضوع صدور مجوز حرفه‌ای اظهار داشت: فدراسیون در موضوع حل مشکلات باشگاه‌ها در حوزه صدور مجوز تلاش گسترده ای داشت. ساعت ها جلسه، مذاکره و پیگیری در بخش‌های مختلف و مربوطه با حضور شخص رییس فدراسیون در ماه های اخیر انجام شد که به عنوان عضوی از جامعه فوتبال از مهدی تاج به دلیل توجهی که به موضوع شد، سپاسگزارم.

بیشتر بخوانید:
 

شکایت رحمتی از استقلال و خطر حذف ایران از آسیا

وی افزود: در خاطر اهالی فوتبال هست که سال‌ها تسویه حساب مربی و بازیکن با باشگاه‌ها یک رویا بود اما این موضوع  این بار به حقیقت پیوست. خیلی از باشگاه‌ها با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صورت گرفته در زمینه مباحث مربوط به صدور مجوز تلاش گسترده ای داشتند. در حوزه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید بگویم که با تلاش باشگاه استقلال، وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال موضوع مربوط به سید مهدی رحمتی هم مرتفع شد. بنابراین نه تنها استقلال بلکه پرسپولیس و هیچ باشگاه دیگری و به صورت کلی فوتبال ایران در این باره مشکلی نخواهند داشت.

مصطفوی اضافه کرد: امیدوارم فونداسیونی که اینک توسط فدراسیون فوتبال گذاشته شده برای سال های آتی هم تداوم یابد و باشگاهها با علم به مباحث حقوقی قراردادها نسبت به عقد آن اقدام کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس