کد خبر 1013805
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
مولر

فیلیپ کوتینیو می‌گوید از تصمیم سرمربی بایرن برای بازی دادن به او در کنار توماس مولر در خط حمله بایرن مونیخ راضی و خوشحال است.

به گزارش مشرق، با اینکه نیکو کوواچ در زمان حضور در نیمکت بایرن مونیخ معمولا یا از فیلیپ کوتینیو و یا از توماس مولر در خط حمله استفاده می‌کرد و این دو را همزمان به میدان نمی‌فرستد ولی بعد از اخراج او، هانس فلیک، مربی موقت بایرن از این دو مهاجم به صورت همزمان استفاده می‌کند. کوتینیو می‌گوید از این تصمیم فلیک راضی بوده و از بازی کردن در کنار مولر خوشحال است.

بیشتر بخوانید:

گران‌ترین بازیکن قرضی اروپا

با ورود کوتینیو به بایرن در فصل تابستان، توماس مولر دیگر کمتر به ترکیب فیکس بایرن راه می‌یافت و به نظر می‌رسید نیکو کوواچ تمایل چندانی به استفاده از او ندارد. تا جایی که حتی گفته می‌شود مولر به همین دلیل ممکن است از بایرن جدا شود.

ولی بعد از اخراج کوواچ، هانس فلیک جانشین او در بایرن از سیستم متفاوتی استفاده کرده و به صورت همزمان هم کوتینیو و هم مولر را به میدان می‌فرستد. کوتینیو در این باره گفت:" من همیشه گفته‌ام که می‌توانم با توماس بازی کنم".

کوتینیو در ادامه گفت:" توماس مولر بازیکن بزرگی است و برای بایرن اهمیت زیادی دارد. توماس همه چیز دارد، استعداد و تجربه، که باعث می‌شود بخش خیلی مهمی از تیم باشد. من نقاط قوت خاص خودم را دارم و او هم نقاط قوت خاص خودش را. مهم این است که از نقاط قوت ما ترکیبی بوجود بیاید که به نفع بایرن مونیخ باشد".

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس