کد خبر 1013543
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
جواد رمضان نژاد

«جواد رمضان‌نژاد» با حکم معاون سیما رئیس مرکز سیمافیلم شد.

به گزارش مشرق، طبق تصمیم‌گیری معاون سیما، «جواد رمضان‌نژاد» که پیش از این قائم مقامی مرکز سیمافیلم را برعهده داشت، ریاست این مرکز را برعهده گرفت.  

بیشتر بخوانید:

پاسخ مدیر شبکه سه به شایعه ریاستش بر صداوسیما

نظارت بر حسن اجرای ماموریت‌ها و وظایف در شبکه‌ها و مراکز و طراحی و اجرای نظام ارزیابی مدیران ارشد و میانی معاونت سیما؛ کمک به تدوین طرح تحول سیما و برنامه ریزی سالانه و پنج سالانه سیما و پیگیری و تقویت طرح ساماندهی برنامه‌های زنده از جمله مواردی است که در حکم معاون سیما بر آن تاکید شده است.

از دیگر تاکیدات مرتضی میرباقری خطاب به حسین کرمی می‌توان، پیگیری و اجرای طرح ساماندهی مجریان و کارشناسان در معاونت سیما؛ برنامه ریزی برای توسعه و آموزش فنی و تولیدی شبکه‌های سیما؛ شناسایی، تقویت و پشتیبانی از حضور مدیران حرفه ای، جوان و انقلاب در سیما؛ توسعه روابط و تعامل سیما با نهادها و موسسات خارج سازمان و تقویت و ساماندهی شورای فیلم نامه سیما فیلم و نظارت هدفمند بر جریان تأمین برنامه‌های خارجی را برشمرد.

بنا بر این گزارش، مراسم تودیع حسین کرمی رئیس سابق مرکز سیما فیلم و معارفه جواد رمضان‌نژاد، فردا -سه‌شنبه ۵ آذرماه- در سالن آمفی تئاتر ساختمان معاونت سیما برگزار خواهد شد. 

 «جواد رمضان‌نژاد» متولد سال ۱۳۵۶ در شهر تهران است و در حال حاضر دارای دکترای علوم ارتباطات اجتماعی است.

وی مدتی عهده‌دار مدیریت شبکه پنج بود و پیش از آن نیز مدیریت شبکه افق را برعهده داست و قبل از آن هم مدیر گروه مستند شبکه چهار، عضو شورای طرح و برنامه شبکه چهار سیما، عضو شورای راهبردی مرکز سیمافیلم، عضو شورای بررسی طرح برنامه های مستند سیما، مدیر مجتمع آموزشی شهید آوینی مرکز بسیج صدا و سیما، سردبیر بخش‌های خبری مختلف رادیو و تلویزیون و... بوده است.

حسین کرمی پس از ریاست سیما فیلم، به عنوان مشاور معاون سیما به کار خود ادامه خواهد داد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس