راهپیمایی

فرمانده کل سپاه گفت: فتنه‌ای که در روزهای اخیر اتفاق افتاد حاصل همه شکست های بزرگی بود که دشمن در عرصه های مختلف ظرف 40 سال و به خصوص در 8 ماه گذشته از امت اسلام و ملت ایران دریافت کرده است.

به گزارش مشرق، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ مردم تهران در حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور، اظهار داشت: امروز که شما اینجا در قلب جهان اسلام یعنی تهران جمع شده‌اند تیر خلاصی به تلاش های آمریکا زدید، آفرین بر شما و قدم‌های ثابت و استوار که آمدید. آمدید تا از امام مسلمین در این نبرد بزرگ جهانی حمایت کنید. اگر از آسمان به این نقطه نگاه شود، واژه شرف را روی زمین ترسیم کرده اید.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: هر امتی امام خود را گم کند، محکوم به هلاکت و مصیبت است. شما از حوادث دردناک صدر اسلام آمده‌اید تا اجازه ندهید آن ماجراهای غم انگیز تکرار شود. ای کاش اندکی از این جمعیت در مسجد کوفه بود تا امام علی(ع) ضربت نخورد، ای کاش شما با امام حسن می‌بودید تا در مقابل معاویه تنها نماند و همه آبروی هستی را به قربانگاه اسلام نبرد.

سرلشکر سلامی خطاب به جمعیت حاضر در میدان انقلاب با بیان اینکه شما از آن واقعه‌های دردناک درس گرفته‌اید، ادامه داد: ای کاش شما می‌بودید تا امام مسلمین، حسین ابن علی(ع) در عاشورای 61 هجری تنها نمی‌ماند و این لبیک ها را در آن زمان سر می‌دادید تا فرزندان امام اسیر نشوند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز در یک جنگ بزرگ جهانی هستیم و این لحظه در حال شکست دادن همه قدرت استکبار هستیم، گفت: جنگی که در خیابان های ما آغاز شد، یک سناریو کامل جهانی بود. این جنگ تمام شد، شما دقیق عمل کردید و آن لحظاتی که نباید به پیاده نظام دشمن بپیوندید، نجیبانه صف خود را جدا کردید و امروز به میدان آمدید تا اسلام دوباره سرافراز، ایران جاودانه و دشمن فرو بپاشد.

** امروز تیر خلاص به دشمن زده شد

وی تصریح کرد: امروز تیر خلاص به دشمن زده شد. فتنه‌ای که در روزهای اخیر اتفاق افتاد حاصل همه شکست های بزرگی بود که دشمن در عرصه های مختلف ظرف 40 سال و به خصوص در 8 ماه گذشته از امت اسلام و ملت ایران دریافت کرده است. او نمی‌توانست حادثه بسازد، اما منتظر ساختن یک حادثه بود تا از آن استفاده کند، دشمن حتی به پوشک بچه هم برای آزار مردم متوسل شد، بنزین فقط بهانه بود و او به دنبال اذیت کردن ملت ایران بود.

سرلشکر سلامی افزود: دیدید که حتی ترامپ جلسه استیضاح کنگره را نیامد و در کاخ سفید ماند و اتاق فرماندهی تشکیل داد تا ملت بزرگ ایران را شکست دهد. ما رصد می کردیم، او این بار همه توان خود را به صحنه آورد، فشار و جنگ روانی حداکثری و پیاده نظام مزدور داخلی به میدان آمد. حتی ناو هواپیمابر او که ماه‌ها از ترس ما در بیرون از خلیج فارس مانده بود، به میدان آمد. اما می‌گویم به آنها که دیر شده است، به صهیونیست ها هم می‌گویم که دلخوش به آمریکا نباشد، او دیر می‌آید، زمانی می‌آید که شما نابود شده‌اید.

** در همه صحنه‌ها با هدایت یک مرد الهی حضور داریم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما به شکل سریالی در همه صحنه ها و با هدایت یک مرد الهی حضور داریم، خاطرنشان کرد: آن مرد بزرگی که این لحظه در نزدیکی ماست، در قلب ما خانه دارد. او کسی است که در عمق سرزمین های تحت سلطه دشمنان نفوذ کرده و آنها را به عقب رانده است. سرزمین‌های اسلامی را به میدان جهاد آزادیخواهانه علیه مستکبران تبدیل کرده است و توسعه نفوذ انقلابش را هزاران کیلومتر آن طرف تر برده، شرفمندانه به میدان آمد و خداوند به عزت او افزود و صفحه جدیدی از تاریخ بزرگ برای ایران بزرگ ساخت.

وی گفت: رهبر ما سیاست آمریکایی ها و مستکبران را در لبنان با شکست مواجه کرد، چنان سپاهی در آنجا ساخت که صهیونیست‌ها شب و روزشان، شب است. او از ملت سوریه دفاع کرد، جهان اسلام را به هم پیوند داد و سرانجام آن زنجیره مستحکم مقاومت را حفظ کرد. ملت عراق را از شر شیاطین و تجزیه آنها نجات داد و امت را به هم گره زد؛ به اربعین نگاه کنید. او کسی است که هر امتی به آن تکیه کرد، ایستاد و هرکسی از او فاصله گرفت، افتاد. هنر او شکستن قدرت‌های بزرگ و تحقیر آمریکا و پیروز کردن مسلمین است.

** هیچ کاری را بدون پاسخ نمی‌گذاریم

سرلشکر سلامی با بیان اینکه رهبری قائمه و مردم قائده انقلاب ما هستند، عنوان کرد: مطمئن باشید امروز دیگر دشمنان ما قادر به هیچ عملی نیستند، آنها شکست خورده‌اند، به قامت رهبران افسرده و پژمرده‌شان نگاه کنید. ما همه جا آنها را تعقیب می‌کنیم و به آنها می‌گوییم که ما هیچ کاری را بی پاسخ نمی‌گذاریم و با همه تسویه حساب می‌کنیم، روز و کیفیت آن را ما مشخص می‌کنیم. ما از نسل همان مردان و زنانی هستیم که راه را بر دشمنان بسته‌ایم.

فرمانده کل سپاه گفت: سفیر یکی از کشورها که ما اطلاعات محرمانه آن را داریم اما نامش را نمی‌گویم، همه سفرا را جمع کرد و به آنها گفت "به اروپایی ها بگویید ایرانی ها در حال بریدن وابستگی اقتصادی کشورشان به نفت هستند و به خودکفایی رسیده اند، بجنبید، نفت را باز کنید، گشایش ایجاد کنید وگرنه ملت ایران اقتصادش از نفت جدا می‌شود." ما به خیمه دشمن رسیده ایم، دشمن دیگر نفس ندارد و سیاست و قدرت نظامی‌اش دیگر نافذ نیست و در مقابل شیرهای سپاه و ارتش اسلام هیچ قدرتی یارای ایستادگی ندارد.

وی خطاب به مسئولین، اظهار داشت: به همه مسئولین میگویم که ملت آمد و وظیفه خود را انجام داد، اکنون نوبت ماست، کمربندها را ببندید، میان مردم حرکت کنید و مشکلات را حل کنید. ما با مردم هستیم و پیش مرگ و فداییان مردم هستیم.

سرلشکر سلامی با هشدار به دشمنان ملت ایران خطاب به سران آمریکا، اسرائیل، انگلیس و آل سعود، گفت: شما ما را در میدان تجربه کرده‌اید و سیلی‌های محکمی خوردید و نتوانستید پاسخ بدهید؛ بعضی از این سیلی‌ها را همه جهان دیده و برخی را هم ندیده است. منتظر باشید از خط قرمزهای ما عبور کنید، نابودتان می‌کنیم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: هرکسی بخواهد به مال، جان و ناموس ملت ما تعرض کند، سخت مجازات خواهد شد؛ آنگونه که همگان عبرت بگیرند. ما نجابت به خرج دادیم و مدارا کردیم، اما مراقب باشید صبر ما انتها دارد. به ملت ایران احترام بگذارید و مودب باشید، اگر این انرژی متراکم آزاد شود، هیچ دشمنی در هیچ جای جهان امن و امنیت نخواهد داشت.

وی ادامه داد: ما ملت اسلام و ملت ایرانیم و رهبر بزرگی داریم که تا به امروز ما را از همه صحنه‌های سخت، ایمن عبور داده است و پناهگاه همه مستضعفان است.

سرلشکر سلامی در پایان خطاب به مردم انقلابی تهران که در تجمع امنیت، اقتدار و آرامش حضور یافته‌اند، گفت: من خاک کف پای همه شما را برای تبرک به صورت می کشم، پاهایتان را می بوسم و برای همه شما عزیزان، عزت، تندرستی، شادابی و سربلندی از خداوند خواستارم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 27
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 30
 • IR ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  52 67
  بازهم دشمنان هیچ غلطی نتونستن بکنن
  • روزبه IR ۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
   24 26
   منتظر تشییع جنازه تفکرات لیبرالهای وطنی بعد سال 2023 هستیم،کار امریکاییها بعد 2023 تمامه، منتظر تجزیه بریتانیای ملکه روباه هستیم، بعدش فروپاشی اتحادیه اروپا، کار آمریکاییها بعد 5 سال دیگه تمومه
  • ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
   4 0
   جناب 19:21 حتما یک روان پزشک برو
 • IR ۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  15 28
  اینکه دشمن دیگر نفس ندارد؟!
  • ۱۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
   29 43
   دشمن نَفس نداره ولی چون هنوز نفوذی در داخل کشور داره آخرین خباثتهایش رو با کمک نفوذیهای بی وطن بر علیه مردم و کشور اجرا می کند
  • هادی IR ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
   11 42
   وقتی دلخوشی دشمن به عده ای اشرار خیابانی قمه کش و عرق خور است و خود را پشت این افراد قایم می کند البته که دیگر نفس ندارد و روز به روز رعب فرزندان اسلام در دلش بیشتر می شود.
 • IR ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  50 57
  انتخاب ایشون به عنوان سخنران این تجمع، خیلی هوشمندانه بود.
  • عمو جواد IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
   6 19
   ما خیلی وقته هر جا مراسمی هست سخنرانش سپاهیه.... هر زمینه و موضوعی...
 • IR ۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  21 44
  درود و سلام خداوند بر این راهپیمایان که بر دهن همه یاوه گویان داخلی و خارجی زدند واقعا از شوق و شعف در پوست خودم نمی گنجم خدایا شکرت
 • IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  24 36
  آفرین سردار ،خیلی زیبا و غرور آفرین بود
 • DE ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  30 55
  #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت #احسنت سالها بود كه به جاي سخنرانهاي كليشه اي و واداده منتظر يك سخنران واقعي كه واقعيات قدرت ملت را بيان كند بوديم كه سردار سلامي غيور و مقتدر اين كار را انجام داد
 • ناشناس IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  6 7
  سرلشگر سلامی ... خطاب به سران آمریکا، اسرائیل، انگلیس و آل سعود، گفت: شما ما را در میدان تجربه کرده‌اید و سیلی‌های محکمی خوردید. . . . را هم ندیده است. منتظر باشید از خط قرمزهای ما عبور کنید، نابودتان می‌کنیم. صحبتهای سرلشگر سلامی را در تیترتان به نفع خود مصادره کرده اید ،طوری تیتر زده اید که انگار روی صحبتشان با مخالفین داخلی شماست. انصاف را فراموش نکنید.
 • IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  4 8
  مردم باید بدانند شبکه اطلاعات ملی - به قول خطای مصطلح اینترنت ملی- اصلا ترس ندارد. چین اینترنت ملی دارد و نه تنها رابطه اش قطع با دنیا نیست که تازه بزرگترین شبکه تجاری مجازی بین المللی دنیا را دارد. منتهی در این شبکه بسادگی عوامل نفوذی شناسایی می شوند. نرم افزارهایی مثل تلگرام کار نمی کنند. و لهذا کشور از آسیب تهاجم اینترنتی در امان می ماند. فقط در هنگ کنگ که اینترنتی مستقل از چین دارد دیدید اینترنت چه فاجعه ای خلق کرد.
 • IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  7 15
  چند مدت بود بود در راهپیمایی های تهران اینطور سخنرانی انقلابی و کوبنده گوش نداده بودم. خدایا نابودی مستکبرین جهان به خصوص آمریکا و اسرائیل و آنگلیس و آل سعود رو به دست ملت ایران و همین نسل قرار بده.
 • US ۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  11 13
  خدا حفظت کند سردار واقعا سخنرانی‌های شما ارزش خواندن و شنیدن دارد.
 • CA ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  14 20
  سال هاست در خارج از کشور زندگی میکنم سیستم زندگی مردم اینجا طوری است که اگر ادم متواضعی باشی حقت و میخورند ولی اگر بدونند که حالت مهاجمی داری جرات نمی کنند سربه سرت بذارن حالا نیروهای مسلح ما از حالت تدافعی بهحالت نیصف نیمه تهاجمی در اومد از امریکا و نوکرهای ریز و درشتش عقب نشینی کردند دوباره یه مدتی میشه ایران به حالت قدیم دراومده باز هم دشمنان ایران شروع به دسیسه چینی کردند چرا بعد از ارمکو حوثی ها انقدر ساکت شدند جچرا اجازه میدیم بحرین و امارات عربستان برای ما خط نشون بکشند یا در داخل ایران شورش راه بندازند باید کاری کرد از شنیدن اسم ایران وحشت کنند زنده باد نیروهای مسلح ایران
  • علی IR ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
   5 5
   تو اگه آدم بودی تو کشور خودت میموندی نمیخواد نظر هم بدی
 • IR ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  7 16
  سردار ولایی. پایدار باشید
 • محمد IR ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  7 3
  ما ازمقاومت دربرابر دشمنان خسته نيستيم اما تبعيض داخل ماراخسته وسيستم اداري ناكارامدوبي مسئوليت فرسودمان كرده است
 • IR ۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  5 10
  خداوند متعال حفظت کند سلامی جان خیلی دوست داریم . الان هم مثل بچه های جنگ و جبهه حرف می زنی . کجاست ان اخلاص و شهامت ایام جنگ
 • آرش IR ۱۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  6 4
  خدا بزرگه
 • IR ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  5 12
  سلام خدا برسپاه پاسداران‌.وسلام خدا برمردم انقلابی وهمیشه درصحنه ایران اسلامی.
 • IR ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  6 15
  الله اکبر الله اکبر الله اکبر
 • محمد IR ۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  3 8
  فرمانده آهنین زنده باشی
 • IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  11 3
  نظرات مخالف را چرا چاپ نکردی مشرق مزدور جیره خوار
 • فاطمه IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
  4 10
  ماشاالله سردار....به دشمن و سگ های خلیج نشینش نباید رحم کرد..هرچه میکشیم تاوان عقب نشینی دربرابر این کفتارهاست.
 • حسين DE ۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
  1 7
  سردار خدا قوت تو از جنس مردمى.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس