کد خبر 1012790
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
کشتی آزاد

رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی با اشاره به مسمومیت عجیب کشتی‌گیران تیم توس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر آزاد گفت: کشتی‌گیران‌مان در حین مبارزه دچار سوزش چشم و گلو شده بودند.

به گزارش مشرق، سیدمسعود ریاضی در مورد مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: همه تیم ما مسموم شده بودند. آنها در حین کشتی دچار سوزش شدید چشم و سینه شدند و علت این موضوع را نمی‌دانیم. نمی‌توانیم کسی را هم متهم کنیم، اما این موضوع در حین مسابقه‌مان کاملا مشهود بود.

وی ادامه داد: فیلم کشتی‌ها موجود است. جبرئیل حسن‌اف کشتی‌گیری نیست که به این راحتی کسی امتیاز بدهد، اما وسط تشک کاملا مشخص است که نمی‌تواند خوب کشتی بگیرد. حسن یزدانی قهرمان المپیک و ستاره کشتی ایران هم در حین مبارزه‌اش از سوزش چشم و گلویش می‌گفت. او در ایران که هیچ،‌ در مسابقات جهانی هم امتیاز از دست نمی‌دهد اما دیدیم که او در ابتدای کشتی امتیاز از دست داد و می‌گفت که دست و صورتش می‌سوزد.

وی البته تاکید کرد که نمی‌تواند کسی را متهم کند، اما حسن یزدانی و جبرئیل حسن‌اف نیز همراه با سایر کشتی‌گیران تیم «تا ثبت جهانی توس» نسبت به این قضیه اعتراض داشته‌اند.

تیم «تا ثبت جهانی توس» در مرحله نیمه‌نهایی ۵-۵ مغلوب اترک خراسان شمالی شد و در دیدار رده‌بندی نیز ۶-۴ مسابقه را به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار کرد تا در رده چهارم مسابقات لیگ برتر آزاد قرار بگیرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس