شهید بهاء ابوالعطاء

گروه کثیری از کاربران عرب شبکه های اجتماعی با ابراز اندوه و خشم خود از اقدام رژیم صهیونیستی در ترور بهاء ابوالعطا فرمانده ارشد شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، خواهان گرفتن انتقام خود وی شدند.

به گزارش مشرق به نقل از  فلسطین الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی بهاء ابوالعطا و همسرش اسماء را بامداد سه شنبه 12 نوامبر(21 آبان) با حمله به خانه آنها در شرق شهر غزه ترور کرد. این رژیم همچنین تلاش کرد که اکرم العجوری از مسئولان ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین را در شهر دمشق ترور کند.

کاربران عرب به طور گسترده از گردان‌های القدس و مقاومت فلسطین خواستند که پاسخ سختی به تجاوزگری رژیم صهیونیستی به نوار غزه بدهند.

هزاران فلسطینی با هشتگ هایی از جمله #لا_خطوط_حمراء، #بهاء_ابو_العطا، #غزة_تقاوم به اظهار نظر و محکوم کردن جنایت جدید رژیم صهیونیستی و درخواست برای گرفتن انتقام آن پرداختند.

کاربری با نام "پروفسور سیاسی" نوشت: بهاء ابوالعطا به شهادت رسید و اندکی بعد خواهرش کودکی به دنیا آورد و نامش را بهاء ابوالعطا نامید. صهیونیست ها همچنان کودن هستند و این ملت را نمی شناسند و چنین ملتی ترس و هراس نمی شناسد و پیروزی از آن آنها است و پیروزی وعده خداوند است.

یک کاربر دیگر به نام ریما در توئیتر نوشت: درود به غزهِ خستهِ از اشغالگری. غزه همچنان با تمام قدرت و ضعف خود در برابر اشغالگران مقاومت می کند. غزه با وجود آنچه به سرش آمده است، همچنان قدرتمند و قوی است و تا ابد اینگونه باقی خواهد ماند.

یک فعال دیگر به نام حیده نیز به این گفته اکتفا کرد که "کجا مثل تو را ای ابوسلیم و ابوالعطا بیابیم؟ کوچک و بزرگ در رفتنت اشک می ریزند".

صادق حمزه دیگر کاربر توییتر نوشت: پاسخ بی برو برگرد داده خواهد شد.. چشم در برابر چشم. تا شما مشتی اشغالگر هستید، جنگ تمام عیار است.. همه سناریوها برای پاسخ روی میز است و خط قرمزی در کار نیست.

عباس دیگر کاربر عرب نیز نوشت: نتانیاهو و کابینه او که عملیات ترور را برای تلاش جهت بهره برداری از خون فلسطینی ها در عرصه های سیاست صهیونیستی اجرا کرد، دچار دستپاچگی شده است و تحلیلگران تاکید می کنند که آنها (صهیونیستها) نخواهند توانست مسیر آتشی را که به راه انداختند، در کنترل داشته باشند و برگه های برنده در دست فلسطینی ها است.

اما محمد عدوان عکسی از بهاء ابوالعطاء همراه با فرمانده فایق سعد منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: تصویر کامل شد، همقطاران در جنوب لبنان. فرمانده بزرگ شهید حاج بهاء ابوالعطا فرمانده منطقه شمالی گردان‌های قدس و فرمانده شهید حاج فایق سعد ابومالک مسئول یگان ویژه گردان‌های قدس در غزه.

کاربر دیگر توییتر تحت عنوان "ثائر فلسطین" نیز با انتشار عکسی از ابوحمزه فرمانده گردان‌های قدس و در اشاره به پاسخ همه جانبه به تجاوزگری صهیونیست ها نوشت: خط قرمزی وجود ندارد.

"علی کثیر" دیگر کاربر توییتر نیز با انتشار عکسی از مبارزان جهاد اسلامی فلسطین خطاب به صهیونیست ها نوشت: پاسخ آن چیزی است که می بینید و نه می شنوید.

کاربر دیگری به نام "حنین دیوینه" نیز با انتشار همین عکس مبارزان جهاد اسلامی خطاب به سران رژیم صهیونیستی نوشت: خط قرمزی وجود ندارد و زجر و درد بیشتری خواهید کشید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • منتظر IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
    3 5
    شادی روحش سه صلوات

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس