حجت‌الاسلام علیپور

رئیس صیانت لیگ گفت: جای تاسف است در شرایطی‌که تیم ملی خود را مهیای دیدار با عراق می‌کند، فردی با کارنامه مشعشع به تلاش خود جهت تلخ کردن کام مردم ادامه می‌دهد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام علیرضا علیپور درباره وضعیت فوتبال کشور اظهار داشت: این روزها هرچه مردم می شنوند، خبر موفقیت های فوتبال است؛ از قهرمانی فوتبال ساحلی در جهان تا صعود مقتدرانه جوانان شایسته ایرانی. از دیپلماسی موفق فوتبال ایران در تغییر محل بازی و داور دیدار برابر عراق تا حل مشکل پرداخت ها در هنگام تحریم های ظالمانه، گوشه ای از اقدامات مثبت این روزهاست.

وی ادامه داد: جای بسی تاسف و تاثر است که در این فضا و در شرایطی که تیم ملی خود را مهیای دیدار حیثیتی با تیم ملی عراق می کند، فردی خاص با کارنامه مشعشع به تلاش خود جهت تلخ کردن کام مردم ادامه می دهد. همان هایی که وقتی از فدراسیون رفتند، کامپیوترهای مجموعه را با خود بردند و دوران حضورشان در مدیریت ورزش آکنده از مسائلی است که پیگیری خاص نیاز دارد. آنها تلاش می کنند برای فوتبال ملی بحران آفرینی کنند.

بیشتر بخوانید:

ویلموتس بهانه بود تا ارز بگیرند/ باند بازی در فدراسیون تاج حرف اول را می‌زند

علیرضا علیپور افزود: نمی دانم آقای "ا.ع" در چه حالتی و چرا اینطور صحبت کرده اما واضح است فردی که در کشور حضور ندارد و برای گفت و گو با شبکه های خارجی تلاش مضاعفی دارد، چرا اینگونه موضع می گیرد. این یادمان های مدیریت های خاص بهتر است اجازه دهند در آستانه یکی از مهمترین بازی های  تیم ملی فوتبال، فدراسیون و تیم ملی با تمرکز وارد نبرد و مبارزه با رقیبان شود و از بحران آفرینی اجتناب کنند.

وی عنوان کرد: از جناب آقای صالحی، وزیر محترم ارشاد و جناب آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش انتظار می رود اجازه ندهند روزنامه رسمی دولت محترم در آستانه بازی عراق، علیه منافع ملی اقدام کنند. آیا نمی دانند با بودجه بیت المال، بازی انتخاباتی راه انداخته اند؟ اگر یار نیستید، بار نباشید.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس